Logo BIP Logo projekt�w EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

 

Uczelnia

Nauka

Biblioteka

Student

Szkoła doktorska

Doktoraty / Habilitacje

Kandydat

Biznes

Kontakt

En / Ru

Ustawa 2.0

Szukaj

I. PROCEDURA HOSPITACJI ZAJĘĆ DYDAKTYCZNYCH I PRAKTYK W ŚLĄSKIM UNIWERSYTECIE MEDYCZNYM W KATOWICACH (z mocą obowiązywania od 01.10.2021 r.)

 

Procedura hospitacji zajęć dydaktycznych i praktyk w Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach

Zał. nr 1: Protokół z hospitacji zajęć dydaktycznych

Zał. nr 1a: Protokół z hospitacji zajęć dydaktycznych prowadzonych z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość

Zał. nr 2: Protokół z hospitacji praktyk zawodowych

Zał. nr 3: Sprawozdanie Opiekuna praktyki z realizacji studenckich praktyk zawodowych

Zał. nr 4: Sprawozdanie Kierownika/Koordynatora praktyk z realizacji studenckich praktyk zawodowych

Zał. nr 5: protokół z hospitacji zajęć dydaktycznych stanowiących praktykę zawodową doktoranta Szkoły Doktorskiej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach

Zał. nr 5a: protokół z hospitacji zajęć dydaktycznych prowadzonych z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość stanowiących praktykę zawodową Szkoły Doktorskiej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach

 

 

II. PROCEDURA OCENY PRACY DYDAKTYCZNEJ PROWADZĄCEGO ZAJĘCIA DOKONYWANEJ PRZEZ STUDENTA/ DOKTORANTA W ŚLĄSKIM UNIWERSYTECIE MEDYCZNYM W KATOWICACH (z mocą obowiązywania od 01.10.2021 r.)

Procedura oceny pracy dydaktycznej prowadzącego zajęcia dokonywanej przez studenta/ doktoranta w oparciu o ankietę elektroniczną

Załącznik do procedury oceny pracy dydaktycznej prowadzącego zajęcia dokonywanej przez studenta/ doktoranta w oparciu o ankietę elektroniczną.

 

 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu
 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu

Kierunki lekarski i lekarsko-dentystyczny. 43 Katedry i 4 jednostki samodzielne. Tradycja sięgająca 1946 roku. Bogate zaplecze naukowo-badawcze i dydaktyczne.
Wydział Nauk Medycznych w Katowicach
 

Wydział Nauk Medycznych w Katowicach

Kierunki: lekarski oraz neurobiologia. Wydział to ponad 340 nauczycieli akademickich oraz 40 katedr, 34 kliniki, 18 zakładów i 4 oddziały kliniczne. Na terenie Wydziału znajduje się nowoczesne Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej.
Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu
 

Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu

Kierunki: farmacja, analityka medyczna, kosmetologia i biotechnologia medyczna. Bogata baza dydaktyczno-naukowa w nowoczesnym kampusie dydaktycznym oraz atrakcyjne zaplecze sportowe.
Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach
 

Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach

Powołany w 2001 roku. Kierunki studiów: pielęgniarstwo, położnictwo, fizjoterapia, elektroradiologia, coaching medyczny. Studia doktoranckie i studia podyplomowe. Bogata baza naukowo-dydaktyczna oraz zaplecze sportowe.
Wydział Nauk o Zdrowiu w Bytomiu
 

Wydział Nauk o Zdrowiu w Bytomiu

Unikalne kierunki: Zdrowie Publiczne oraz Dietetyk. Istnieje od 2001 roku. Funkcjonuje na bazie 12 jednostek naukowo dydaktycznych. Studia magisterskie i licencjackie.

Fundusze Europejskie

Serwisy internetowe Śląskiego Uniwersytetu Medycznego wykorzystują pliki cookie w zakresie niezbędnym do ich prawidłowego funkcjonowania oraz w celu dostosowywania i poprawiania sposobu ich działania. Więcej informacji polityka cookies SUM

Deklaracja dostępności

SUM © 2016-2021

 

 

 

logo sum

ŚLĄSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY w Katowicach
ul. Poniatowskiego 15
40-055 Katowice
tel. 32 208 3600
NIP: 634-000-53-01
REGON: 000289035

Redagowanie i administracja: Centrum Informatyki i Informatyzacji
Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.