Logo BIP Logo projektw EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

 

Uczelnia

Nauka

Biblioteka

Student

Szkoła doktorska

Kandydat

Biznes

Kontakt

En / Ru

Ustawa 2.0

Szukaj

Ocena śródokresowa jest przeprowadzana w połowie okresu kształcenia, określonego w Programie Kształcenia.

Ocena śródokresowa odbywa się na podstawie autoreferatu, dyskusji oraz pytań do doktoranta i składa się z 3 elementów:

  1. oceny szeroko rozumianego rozwoju doktoranta (wiedzy i umiejętności, w tym zaliczenia przedmiotów określonych w Programie Kształcenia),
  2. oceny postępu w realizacji IPB, w szczególności terminowość i jakość wykonywania zadań wynikających z harmonogramu przygotowania rozprawy doktorskiej,
  3. oceny przez studentów, w przypadku prowadzenia zajęć dydaktycznych.

Ocena śródokresowa jest przeprowadzana przez Komisję ds. oceny śródokresowej doktorantów.

Ocena śródokresowa kończy się wynikiem pozytywnym albo negatywnym. Wynik oceny śródokresowej wraz z uzasadnieniem jest jawny. Uczelnia niezwłocznie udostępnia w Biuletynie Informacji Publicznej na swojej stronie podmiotowej informacje o wyniku oceny wraz z uzasadnieniem.

Od wyniku oceny śródokresowej przysługuje doktorantowi odwołanie do Dyrektora. Termin na wniesienie odwołania wraz uzasadnieniem wynosi 7 dni od dnia udostępnienia wyników oceny. W przypadku odwołania się przez doktoranta od negatywnej oceny śródokresowej, Dyrektor występuje do Komisji powołanej w nowym składzie, o ponowną ocenę doktoranta.

 

 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu
 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu

Kierunki lekarski i lekarsko-dentystyczny. 43 Katedry i 4 jednostki samodzielne. Tradycja sięgająca 1946 roku. Bogate zaplecze naukowo-badawcze i dydaktyczne.
Wydział Nauk Medycznych w Katowicach
 

Wydział Nauk Medycznych w Katowicach

Kierunki: lekarski oraz neurobiologia. Wydział to ponad 340 nauczycieli akademickich oraz 40 katedr, 34 kliniki, 18 zakładów i 4 oddziały kliniczne. Na terenie Wydziału znajduje się nowoczesne Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej.
Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu
 

Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu

Kierunki: farmacja, analityka medyczna, kosmetologia i biotechnologia. Bogata baza dydaktyczno-naukowa w nowoczesnym kampusie dydaktycznym oraz atrakcyjne zaplecze sportowe.
Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach
 

Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach

Powołany w 2001 roku. Kierunki studiów: pielęgniarstwo, położnictwo, fizjoterapia, elektroradiologia, coaching medyczny. Studia doktoranckie i studia podyplomowe. Bogata baza naukowo-dydaktyczna oraz zaplecze sportowe
Wydział Nauk o Zdrowiu w Bytomiu
 

Wydział Nauk o Zdrowiu w Bytomiu

Unikalne kierunki: Zdrowie Publiczne oraz Dietetyk. Istnieje od 2001 roku. Funkcjonuje na bazie 12 jednostek naukowo dydaktycznych. Studia magisterskie i licencjackie.

Fundusze Europejskie

Serwisy internetowe Śląskiego Uniwersytetu Medycznego wykorzystują pliki cookie w zakresie niezbędnym do ich prawidłowego funkcjonowania oraz w celu dostosowywania i poprawiania sposobu ich działania. Więcej informacji polityka cookies SUM

Deklaracja dostępności

SUM © 2016-2020

 

 

 

logo sum

ŚLĄSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY w Katowicach
ul. Poniatowskiego 15
40-055 Katowice
tel. 32 208 3600
NIP: 634-000-53-01
REGON: 000289035

Redagowanie i administracja: Centrum Informatyki i Informatyzacji
Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.