Uprzejmie informuję, że  w sali seminaryjnej Katedry i Zakładu Anatomii Prawidłowej w Katowicach-Ligocie, przy ul. Medyków 18, segment C - 1 piętro 1, odbędą się

PUBLICZNE OBRONY ROZPRAW DOKTORSKICH
na stopień naukowy doktora nauk medycznych w zakresie medycyny i biologii medycznej:

18 wrzesień 2018 r. o godz. 10.45
mgr Patrycja MICKIEWCZ
Temat rozprawy:  „ Zastosowanie mikrotomografii komputerowej w ocenie alograftów łąkotek przed przeszczepem-cykl publikacji”.
Promotor:           Prof. dr hab. n.med. Damian KUSZ
Promotor:           Prof. dr hab. inż. Zygmunt WRÓBEL
Recenzenci:        Prof. dr hab. n.med. Jarosław DESZCZYŃSKI
                         Prof. dr hab. inż. Ewa PIĘTKA

18 wrzesień 2018 r.  o godz. 12.00
lek. Agnieszka WRÓBLEWSKA-CZECH
Temat rozprawy:  „ Ocena stężenia HE4 i CA-125 we krwi matki i we krwi pępowinowej w ciąży fizjologicznej oraz powikłanej nadciśnieniem indukowanym ciążą i cukrzycą ciężarnych”.
Promotor:        Prof. dr hab. n. med. Andrzej WITEK
Promotor pomocniczy: dr n.med. Robert Partyka
Recenzenci:     Prof. dr hab. n.med. Włodzimierz SAWICKI
                      Prof. dr hab. n.med. Antoni BASTA

rozprawami doktorskimi  i opiniami recenzentów można zapoznać się w Dziekanacie Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach ul. Medyków 18.

/-/ Prof. dr hab. Andrzej Witek
Prodziekan Wydziału Lekarskiego w Katowicach