Logo BIP Logo projektw EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

Uprzejmie informuję, że w sali wykładowej im. prof. Jerzego Szaflarskiego w Katowicach-Ligocie, przy ul. Medyków 18, segment D - 4 piętro 1, odbędą się
PUBLICZNE OBRONY ROZPRAW DOKTORSKICH
na stopień naukowy doktora nauk medycznych w zakresie medycyny:

29 styczeń 2019 r. o godz. 10.00
lek. Bartosz MIZIOŁEK
Temat rozprawy:  Znaczenie układu konwertaza Angiotensyny 2 i Angiotensyny - (1-7) w patogenezie twardziny układowej oraz jej wpływ na obraz kapilaroskopowy.
Promotor:    Dr hab. n.med. Beata BERGLER-CZOP prof. nadzw. SUM
Recenzenci: Prof. dr hab. .n.med. Dorota KRASOWSKA
                  Dr hab. n.med. Rafał BIAŁYNICKI-BIRULA

29 styczeń 2019 r. o godz. 11.15
lek. Agnieszka URGACZ-LECHOWICZ
Temat rozprawy: Ocena skuteczności laserowej korekcji krótkowzroczności metodą EBK (Epithelial Bowman´s Keratectomy).
Promotor:    Prof. dr hab. n.med. Ewa MRUKWA-KOMINEK
Recenzenci: Prof. dr hab. n.med. Iwona GRABSKA-LIBEREK
                  Dr hab. n.med. Joanna WIERZBOWSKA

Z rozprawami doktorskimi i opiniami recenzentów można zapoznać się w Dziekanacie Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach ul. Medyków 18.

/-/ Prof. dr hab. Andrzej Witek
Prodziekan WLK w Katowicach SUM