Logo BIP Logo projektw EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

Uprzejmie informuję, że  w sali wykładowej im. prof. Jerzego Szaflarskiego w Katowicach-Ligocie, przy ul. Medyków 18, segment D - 4 piętro 1, odbędą się
PUBLICZNE OBRONY ROZPRAW DOKTORSKICH
na stopień naukowy doktora nauk medycznych w zakresie biologii medycznej:

22 styczeń 2019 r. o godz. 10.00
mgr Janusz KOCJAN
Temat rozprawy:  Wpływ wybranych parametrów przepony na utrzymywanie równowagi ciała w operacyjnym raku płuca i u osób zdrowych.
 Promotor:         Dr hab. n.med. Mariusz ADAMEK
 Promotor pomocniczy Dr inż. Bożena Gzik-Zroska
 Recenzenci:      Prof. dr hab. n. med. Witold RZYMAN
                        Prof. dr hab. n. med. Bogdan BACIK

22 styczeń 2019 r. o godz. 11.15
mgr Katarzyna KOPACZKA
Temat rozprawy: „Potencjał immunomodulacyjny izolowanych komórek owodni ludzkiej w warunkach hodowli na podłożach opłaszczonych rekombinowaną lamininą LN111 i LN511”.
 Promotor:      Prof. dr hab. n.med. Piotr CZEKAJ
 Recenzenci:   Prof. dr hab. n.med. Marzena PODHORSKA-OKOŁÓW
                     Prof. dr hab. n.med. Krzysztof CZAJKOWSKI

Z rozprawami doktorskimi  i opiniami recenzentów można zapoznać się w Dziekanacie Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach ul. Medyków 18.

Z  poważaniem
/-/ Prof. dr hab. Andrzej Witek
Prodziekan WLK  w Katowicach SUM
Wydziału Lekarskiego w Katowicach
Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach

[Przesłano przez: Jolanta Kotas]

PUBLICZNE OBRONY ROZPRAW DOKTORSKICH

na stopień naukowy doktora nauk medycznych w zakresie biologii medycznej:

22 styczeń 2019 r.           o godz. 10.00    mgr Janusz KOCJAN

Temat rozprawy:

Promotor:     Dr hab. n.med. Mariusz ADAMEK

Promotor pomocniczy Dr inż. Bożena Gzik-Zroska

Recenzenci:   Prof. dr hab. n. med. Witold RZYMAN

Prof. dr hab. n. med. Bogdan BACIK

22 styczeń 2019 r.            o godz. 11.15   mgr Katarzyna KOPACZKA

Temat rozprawy:

„ Potencjał immunomodulacyjny izolowanych komórek owodni ludzkiej w warunkach hodowli na podłożach opłaszczonych rekombinowaną lamininą LN111 i LN511”.

Promotor:     Prof. dr hab. n.med. Piotr CZEKAJ

Recenzenci:   Prof. dr hab. n.med. Marzena PODHORSKA-OKOŁÓW