Logo BIP Logo projektw EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

Uprzejmie informujemy iż publiczna obrona rozprawy doktorskiej zaplanowana w dniu 24 marca 2020r. zostaje odwołana w związku z sytuacją epidemiologiczną oraz zawieszeniem działalności Rady Dyscypliny Nauk o Zdrowiu do dnia 10 kwietnia 2020 r.

Uprzejmie informuję, że w dniu 24 marca 2019 r. o godz. 13:00 w Katowicach – Ligocie, przy ul. Medyków 12c (Centrum Dydaktyczne), w sali nr 113 odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej na stopień doktora nauk o zdrowiu

Mgr Bogusławy Kupczak-Wiśniowskiej
Temat rozprawy : Porównanie metody klasycznej i laparoskopowej w operacyjnym leczeniu raka jelita grubego.
Promotor:      prof. dr hab. Zbigniew Lorenc
Recenzenci:   dr hab. Zoran Stojcew
                    dr hab. Łukasz Dziki, prof. nadzw.

Rozprawa doktorska znajduje się do wglądu w Dziekanacie Wydziału Nauk o Zdrowiu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach , przy ul. Medyków 12, pok. 111.

Przewodnicząca Komisji Doktorskiej
/-/prof. dr hab. Karolina Sieroń