Logo BIP Logo projektw EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

Uprzejmie informuję o odwołaniu publicznej obrony doktorskiej lek. Andrzeja Murasa 24 marca 2020 r. o godz. 12.00,w związku z dynamicznie zmieniającą się sytuacją sanitarno-epidemiologiczną oraz zawieszeniem działalności Rady Dyscypliny Nauk Medycznych do dnia 10 kwietnia 2020 r.

Przewodniczący Komisji Doktorskiej
prof. dr hab. Jerzy Chudek

Uprzejmie informuję, że w dniu 24 marca 2020 r. o godz. 12.00 w Katowicach-Ligocie, przy ul. Medyków 18 ( aula nr 110 im. prof. Szaflarskiego ) odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej na stopień naukowy doktora w dziedzinie nauk medycznych i nauk o zdrowiu, w dyscyplinie nauki medyczne,
Pana lek. Andrzeja Murasa
Temat pracy: Znaczenie rokownicze stężenia całkowitego testosteronu dla występowania incydentów sercowo-naczyniowych u mężczyzn ze świeżym zawałem serca w obserwacji odległej.
Promotor: prof. dr hab. Katarzyna Mizia - Stec

Rozprawa doktorska znajduje się do wglądu w dziekanacie Wydziału Nauk Medycznych Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, przy ul. Medyków 18, pok.207 oraz została umieszczona na stronie BIP Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.

Przewodniczący Komisji Doktorskiej
/-/ prof. dr hab. Jerzy Chudek