Logo BIP Logo projektw EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

Uprzejmie informuję, że w dniu 2 grudnia 2019 r. w sali Rady Wydziału w Katowicach – Ligocie, przy ul. Medyków 12c (Centrum Dydaktyczne), odbędą się publiczne obrony rozpraw doktorskich:

o godz. 10:00
mgr Anna Janik
na stopień doktora nauk o zdrowiu
Temat rozprawy : Wiedza i opinia pacjentów oraz personelu medycznego na temat praw przysługujących pacjentom .
Promotor: prof. dr hab. Violetta Skrzypulec-Plinta
Promotor pomocniczy: dr n. o zdr. Mariola Czajkowska

o godz. 11:00
mgr Michał Ciupa
na stopień doktora nauk o zdrowiu
Temat rozprawy : Klauzula sumienia w praktyce lekarza ginekologa.
Promotor: prof. dr hab. Violetta Skrzypulec-Plinta
Promotor pomocniczy: dr n. praw. Iwona Gredka

Rozprawy doktorskie znajdują się do wglądu w Dziekanacie Wydziału Nauk o Zdrowiu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach , przy ul. Medyków 12, pok. 111 oraz są umieszczone na stronie BIP Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.

Przewodnicząca Komisji Doktorskich
/-/ prof. dr hab. Agnieszka Drosdzol-Cop