Logo BIP Logo projektw EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

Uprzejmie informuję, że w dniu 28 października 2019 r. w sali Rady Wydziału w Katowicach – Ligocie, przy ul. Medyków 12c (Centrum Dydaktyczne), odbędą się publiczne obrony rozpraw doktorskich:

o godz. 09:00
mgr Joanny Piotrkowicz
na stopień doktora nauk o zdrowiu
Temat rozprawy : Aktywność śródbłonka naczyniowego chorych po zawale serca i rehabilitacji kardiologicznej.
Promotor: dr hab. n. med. Józefa Dąbek

o godz. 10:00
mgr Łukasza Kozioł
na stopień doktora nauk o zdrowiu
Temat rozprawy : Świadomość zdrowotna pacjentów i ich bliskich korzystających z fizjoterapii.

o godz. 11:00
lek. Sebastiana Chrzan
na stopień doktora nauk o zdrowiu
Temat rozprawy : Wpływ chorób współistniejących na efekty rehabilitacji osób z zespołem bólowym kręgosłupa szyjnego.

o godz. 12:00
Mgr Adama Topolskiego
na stopień doktora nauk o zdrowiu
Temat pracy: Czynniki przepowiadające wyniki rehabilitacji ambulatoryjnej pacjentów w wieku podeszłym .
Promotor pomocniczy: dr n. med. Rafał Sapuła

Rozprawy doktorskie znajdują się do wglądu w Dziekanacie Wydziału Nauk o Zdrowiu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach , przy ul. Medyków 12, pok. 111 oraz są umieszczone na stronie BIP Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.

Przewodnicząca Komisji Doktorskich
/-/ prof. dr hab. Agnieszka Drosdzol-Cop