Logo BIP Logo projektw EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

DZIEKAN WYDZIAŁU LEKARSKIEGO
Z ODDZIAŁEM LEKARSKO - DENTYSTYCZNYM W ZABRZU
ŚLĄSKIEGO UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO W KATOWICACH

zawiadamia, że w dniu 24 września 2019 roku odbędą się publiczne obrony rozpraw doktorskich na stopień naukowy doktora nauk medycznych w gmachu Dziekanatu w Zabrzu przy Placu Traugutta 2:

24.09.2019 r. godz. 9:00
Lek. Anna BABIŃSKA

Promotor:                  Dr hab. n. med. Beata Łabuz-Roszak
Promotor pomocniczy: Dr n. med. Wojciech Wawrzynek
Temat pracy:             Korelacje kliniczno-radiologiczne u chorych kierowanych na badanie rezonansu magnetycznego z powodu zespołu bólowego dolnego odcinka kręgosłupa

24.09.2019 r. godz. 10:30
Lek. Katarzyna BIRKNER

Promotor:                  Prof. dr hab. n. med. Mariusz Gąsior
Promotor pomocniczy: Dr hab. n. med. Bartosz Hudzik
Temat pracy:             Wpływ cukrzycy typu 2 na wczesne i odległe wyniki leczenia zawału mięśnia sercowego bez uniesienia odcinka ST u chorych poddanych przezskórnej interwencji wieńcowej

24.09.2019 r. godz. 12:00
mgr Jacek OLSZEWSKI

Promotor:     Prof. dr hab. n. med. Jadwiga Jośko-Ochojska
Temat pracy: Wpływ prenatalnego stresu niekontrolowanego na rozwój ośrodkowego układu nerwowego u szczurów

Rozprawy doktorskie znajdują się do wglądu w siedzibie Dziekanatu Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym w Zabrzu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach - pokój 401.
Streszczenia rozpraw doktorskich przewodów doktorskich wszczętych zgodnie z zapisami ustawy obowiązującej od dnia 1 października 2011 r. (Dz. U. 2011 nr 84 poz. 455) wraz z recenzjami znajdują się na stronie internetowej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach(http://sum.edu.pl/postepowanie-awansowe-w-sprawie-stopni-i-tytulu)

[Przesłano przez: Sonia Heyn]

SUM © 2016-2019