Logo BIP Logo projektw EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

DZIEKAN WYDZIAŁU LEKARSKIEGO
Z ODDZIAŁEM LEKARSKO - DENTYSTYCZNYM W ZABRZU
ŚLĄSKIEGO UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO W KATOWICACH

zawiadamia, że w dniu 10 września 2019 roku odbędą się publiczne obrony rozpraw doktorskich na stopień naukowy doktora nauk medycznych w gmachu Dziekanatu w Zabrzu przy Placu Traugutta 2:

10.09.2019 r. godz. 9:00
Lek. Wojciech ILKÓW

Promotor:                  Dr hab. n. med. Marek Kucharzewski
Promotor pomocniczy: Dr n. med. Marek Waligóra
Temat pracy:             Anatomia opisowa i topograficzna okolicy wyrostka pochyłego tylnego

10.09.2019 r. godz. 10:30
Lek. Łukasz PIĄTEK

Promotor:                  Dr hab. n. med. Marcin Sadowski, prof UJK
Promotor pomocniczy: Dr n. med. Krzysztof Wilczek
Temat pracy:             Analiza trendów w leczeniu oraz rokowania pacjentów z zawałem serca NSTEMI w latach 2005-2014

10.09.2019 r. godz. 12:00
Lek. Małgorzata ZACHURA

Promotor:                  Dr hab. n. med. Marcin Sadowski, prof UJK
Promotor pomocniczy: Dr n. med. Krzysztof Wilczek
Temat pracy:             Charakterystyka kliniczna i rokowanie u kobiet i mężczyzn zawałem serca z uniesieniem odcinka ST leczonych pierwotną angioplastyką wieńcową z niepełną skutecznością angiograficzną

Rozprawy doktorskie znajdują się do wglądu w siedzibie Dziekanatu Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym w Zabrzu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach - pokój 401.
Streszczenia rozpraw doktorskich przewodów doktorskich wszczętych zgodnie z zapisami ustawy obowiązującej od dnia 1 października 2011 r. (Dz. U. 2011 nr 84 poz. 455) wraz z recenzjami znajdują się na stronie internetowej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach(http://sum.edu.pl/postepowanie-awansowe-w-sprawie-stopni-i-tytulu)

[Przesłano przez: Sonia Heyn]

SUM © 2016-2019