Logo BIP Logo projektw EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

Uprzejmie informuję, że w sali wykładowej im. prof. Jerzego Szaflarskiego w Katowicach-Ligocie, przy ul. Medyków 18, segment D - 4 piętro 1, odbędą się
PUBLICZNE OBRONY ROZPRAW DOKTORSKICH
na stopień naukowy doktora w dziedzinie nauk medycznych i nauk o zdrowiu w dyscyplinie nauki medyczne:

9 lipca 2019 r. o godz. 9.00
mgr Dagmara WASIUK-ZOWADA
Temat rozprawy: Kinezjofobia u pacjentów z chorobą Parkinsona, stwardnieniem rozsianym oraz po przebytym udarze mózgu.
Promotor:    Dr hab. n.med. Ewa KRZYSTANEK
Promotor pomocniczy: dr n. o kult. fiz. Andrzej Knapik
Recenzenci: Prof. dr hab. n.med. Andrzej MAŁECKI
                  Dr hab. n.med. Beata ŁABUZ-ROSZAK

9 lipca 2019 r. o godz. 11.15
mgr Katarzyna KLARZYŃSKA –odwołana z powodu braku kworum
Temat rozprawy:  Nowa rola kluczowego dla spermatogenezy białka opiekuńczego HSPA2 w modulowaniu fenotypu ludzkich keratynocytów naskórka.
Promotor:    Dr hab. n.med. Dorota ŚCIEGLIŃSKA
Recenzenci:  Prof. dr hab. n.med. Joanna RZESZOWSKA
                   Prof. dr hab. n.med. Hanna ROKITA

9 lipca 2019 r. o godz. 12.30
lek. Michał PIĄTEK
Temat rozprawy: Próba osiągnięcia resekcyjności gruczolakoraków trzustki uznanych pierwotnie za nieresekcyjne po zastosowaniu indukcyjnej chemioterapii według schematu mFOLFIRINOX oraz stereotaktycznej radioterapii.
Promotor:    Dr hab. n.med. Katarzyna KUŚNIERZ
Recenzenci:  Prof. dr hab. n.med. Tadeusz PIEŃKOWSKI
                   Prof. dr hab. n.med. Piotr RICHTER

Z rozprawami doktorskimi i opiniami recenzentów można zapoznać się w Dziekanacie Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach ul. Medyków 18.

Prof. dr hab. Andrzej Witek
Prodziekan WLK w Katowicach SUM