Baner funduszy

29 październik 2018

Konkurs na ERC Consolidator Grant

Hits: 220

14 listopada 2018 r. uruchomiono III międzynarodowy konkurs pn. European Innovative Research & Technological Development Projects in Nanomedicine, organizowany w ramach programu EuroNanoMed3. Konkurs skupia się na finansowaniu badań obejmujących zagadnienia z zakresu nanomedycyny.

Cele konkursu:

• To support translational research projects that combine innovative approaches in the field of nanomedicine and;
  • To encourage and enable transnational collaboration between public and private research groups from academia (research teams from universities, higher education institutions, public research institutions) and clinical/public health research (research teams from hospital/ public health, healthcare settings and other healthcare organisations) or research teams from industrial enterprises (all size). The participation of Medical Doctors and SMEs (Small and Medium-size Enterprises) is strongly encouraged. Please note that, for some funding organizations, industrial enterprises are not eligible for funding.
  • Wnioski projektowe powinny dotyczyć badań multidyscyplinarnych i transnarodowych. Powinny obejmować przynajmniej jeden z poniższych obszarów,  które są równie ważne dla konkursu:

• Regenerative medicine
  • Diagnostics
  • Targeted delivery systems
  • Nabór wniosków będzie trwał do 31 stycznia 2019 r.
  • Więcej informacji na stronie: https://www.ncbr.gov.pl/o-centrum/aktualnosci/szczegoly-aktualnosci/news/joint-transnational-call-for-proposals-2019-for-european-innovative-research-technological-deve/
  • Strona internetowa programu: www.euronanomed.net

SUM © 2016-2018