Baner funduszy

29 październik 2018

Konkurs na ERC Consolidator Grant

Hits: 220

Informujemy, że 13 listopada 2018 r. zaakceptowano 40 nowych akcji COST, do których można zgłaszać chęć uczestnictwa. Lista akcji dostępna jest w dokumencie http://www.kpk.gov.pl/wp-content/uploads/2018/11/oc-2018-1_Actions-Booklet.pdf

Osoby zainteresowane współpracą w ramach wyłonionych akcji COST proszeni są o wcześniejszy kontakt z Koordynatorem Krajowym COST, p. Jadwigą Mrozowską (MNiSW, tel.  22 529 23 78).

SUM © 2016-2018