Baner funduszy

29 październik 2018

Konkurs na ERC Consolidator Grant

Hits: 221

Europejska Rada ds. Badań Naukowych (European Research Council – ERC) ogłosiła kolejny konkurs na ERC Consolidator Grant.

Granty te skierowane są do osób 7-12 lat po uzyskaniu stopnia doktora. Dofinansowanie może wynieść maksymalnie 2 mln euro. Czas trwania projektu to maksymalnie 5 lat.

Termin składania wniosków upływa 7 lutego 2019 r.

Opis grantu w języku polskim znajduje się na stronie internetowej KPK. Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE organizuje również na bezpłatne konsultacje dla osób zainteresowanych składaniem wniosków.

Dokumentacja konkursowa oraz elektroniczny system składania wniosków http://ec.europa.eu/research/participants/portal/desktop/en/opportunities/h2020/topics/erc-2019-cog.html

SUM © 2016-2018