Baner funduszy

Otwarcie konkursu BEETHOVEN LIFE 1

12 wrzesień 2018

Program Pracy dla ERC

22 maja 2018 r. Narodowe Centrum Badań i Rozwoju (NCBR) wraz z Ministry of Science and Technology (MOST) z Tajwanu ogłosili 6. konkurs na wspólne projekty bilateralne.

Nabór przebiega w dwóch równoległych ścieżkach. Wnioskodawcy mogą składać wnioski o dofinansowanie projektów w następujących dziedzinach:

Ścieżka 1:

• neuroscience,
  • energy efficiency technologies (including: air conditioning, refrigeration, thermal energy technologies),
  • materials science and engineering,
  • agricultural biotechnology and biocatalysis,
  • ICT – Information and Communication Technology
    Ścieżka 2:

• artificial intelligence

Wnioski można składać do 31 lipca 2018 r.

SUM © 2016-2018