Centrum Transferu Technologii

Zapowiedź konkursu BEETHOVEN LIFE 1

29 maj 2018

Konkurs TANGO 3

Informujemy, że w ramach 9. edycji konferencji "Successful R&I in Europe", która odbędzie się w dniach 15-16 marca 2018 r. w Dusseldorfie, istnieje możliwość zaprezentowania swojego pomysłu na projekt badawczy w ramach programu Horyzont 2020. Pomysły można nadsyłać do Krajowego Punktu Kontaktowego Programów Badawczych UE do 20 lutego 2018 r.

Istnieje także możliwość przygotowania profilu badacza, według przygotowanego szablonu, który jako oferta zostanie przedstawiony w Dusseldorfie.

Uzupełnione szablony należy przesyłać do p. Aleksandry Ihnatowicz z KPK, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Więcej informacji na stronie http://www.kpk.gov.pl/?event=dusseldorf-successful-ri-in-europe-2018-9th-european-networking-event

SUM © 2016-2018