Centrum Transferu Technologii

29 maj 2018

Konkurs TANGO 3

Tytuł projektu: Technologia BIM w kursach doskonalenia zawodowego

Gównym celem projektu jest włączenie wiedzy BIM do kursów doskonalenia zawodowego. Wiedza ta będzie oferowana przez firmę, zagraniczny uniwersytet lub centrum szkolenia zawodowego i zostanie wcielona przez liceum imienia Miguel'a de Cervantes'a, znajudującego się w regionie Murcji, jak również przez inne europejskie ośrodki. Miałoby to pomóc młodym ludziom przy wejściu na rynek pracy z lepszymi kwalifikacjami. Długość trwania projektu 24-36 miesięcy.

Instytucje zaangażowane w projekt i poszukujące partnera:

• IES MIGUEL DE CERVANTES - liceum Miguel de Cervantes, region Murcji, Hiszpania
  • CTCON - Centrum badawcze, region Murcji, Hiszpania
  • Generalna Dyrekcja ds. Kształcenia Zawodowego i Systemu Specjalnego Nauczania w Murcji, Hiszpania.

Poszukiwani partnerzy:

1.Profil: uczelnie wyższe; Lokalizacja: Nie w Hiszpanii; Rola w projekcie: dostarczanie lub zdobywanie wiedzy o technologii BIM

2.Profil: publiczne lub prywatne małe, średnie lub duże przedsiębiorstwa; Lokalizacja: Nie w Hiszpanii; Rola w projekcie: dostarczania lub zdobywanie wiedzy o technologii BIM; Ponadto uczniowie mogą pracować jako stażyści

3.Profil: Centra Kształcenia Zawodowego; Lokalizacja: Nie w Hiszpanii; Rola w projekcie: przejęcie technologii BIM.

Kontakt:

Marta Melgarejo

Termin zgłoszeń: 19 luty 2018.

SUM © 2016-2018