image Skip to main content.   Skip to menu   Search

 

Uczelnia

Nauka

Biblioteka

Student

Kandydat

Biznes

Kontakt

En / Ru

Szukaj

Centrum Transferu Technologii

 

PROGRAMY RAMOWE


FUNDUSZE STRUKTURALNE


ZDROWIE PUBLICZNE


INNE PROGRAMY


PROJEKTY KRAJOWE


Centrum Transferu Technologii - aktualności

08 czerwiec 2018

Zapowiedź konkursu BEETHOVEN LIFE 1

Hits: 109
29 maj 2018

Konkurs TANGO 3

Hits: 158
Zmiana rozmiaru tekstu:

Tytuł projektu: Technologia BIM w kursach doskonalenia zawodowego

Gównym celem projektu jest włączenie wiedzy BIM do kursów doskonalenia zawodowego. Wiedza ta będzie oferowana przez firmę, zagraniczny uniwersytet lub centrum szkolenia zawodowego i zostanie wcielona przez liceum imienia Miguel'a de Cervantes'a, znajudującego się w regionie Murcji, jak również przez inne europejskie ośrodki. Miałoby to pomóc młodym ludziom przy wejściu na rynek pracy z lepszymi kwalifikacjami. Długość trwania projektu 24-36 miesięcy.

Instytucje zaangażowane w projekt i poszukujące partnera:

  • IES MIGUEL DE CERVANTES - liceum Miguel de Cervantes, region Murcji, Hiszpania
  • CTCON - Centrum badawcze, region Murcji, Hiszpania
  • Generalna Dyrekcja ds. Kształcenia Zawodowego i Systemu Specjalnego Nauczania w Murcji, Hiszpania.

Poszukiwani partnerzy:

1.Profil: uczelnie wyższe; Lokalizacja: Nie w Hiszpanii; Rola w projekcie: dostarczanie lub zdobywanie wiedzy o technologii BIM

2.Profil: publiczne lub prywatne małe, średnie lub duże przedsiębiorstwa; Lokalizacja: Nie w Hiszpanii; Rola w projekcie: dostarczania lub zdobywanie wiedzy o technologii BIM; Ponadto uczniowie mogą pracować jako stażyści

3.Profil: Centra Kształcenia Zawodowego; Lokalizacja: Nie w Hiszpanii; Rola w projekcie: przejęcie technologii BIM.

Kontakt:

Marta Melgarejo

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tel.: +34 968 355 270

Termin zgłoszeń: 19 luty 2018.

 

 

 

 

image
 

Wydział Lekarski z OLD - Zabrze

Kierunki lekarski i lekarsko-dentystyczny. 43 Katedry i 4 jednostki samodzielne. Tradycja sięgająca 1946 roku. Bogate zaplecze naukowo-badawcze i dydaktyczne.
image
 

Wydział Lekarski - Katowice

Kierunki: lekarski oraz neurobiologia. Wydział to ponad 340 nauczycieli akademickich oraz 40 katedr, 34 kliniki, 18 zakładów i 4 oddziały kliniczne. Na terenie Wydziału znajduje się nowoczesne Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej.
image
 

Wydział Farmaceutyczny

Kierunki: farmacja, analityka medyczna, kosmetologia i biotechnologia. Bogata baza dydaktyczno-naukowa w nowoczesnym kampusie dydaktycznym oraz atrakcyjne zaplecze sportowe.
image
 

Wydział Nauk o Zdrowiu

Powołany w 2001 roku. Kierunki studiów: pielęgniarstwo, położnictwo, fizjoterapia, elektroradiologia, coaching medyczny. Studia doktoranckie i studia podyplomowe. Bogata baza naukowo-dydaktyczna oraz zaplecze sportowe
image
 

Wydział Zdrowia Publicznego

Unikalne kierunki: Zdrowie Publiczne oraz Dietetyk. Istnieje od 2001 roku. Funkcjonuje na bazie 12 jednostek naukowo dydaktycznych. Studia magisterskie i licencjackie.

Serwisy internetowe Śląskiego Uniwersytetu Medycznego wykorzystują pliki cookie w zakresie niezbędnym do ich prawidłowego funkcjonowania oraz w celu dostosowywania i poprawiania sposobu ich działania. Więcej informacji polityka cookies SUM

SUM © 2016-2018

 

 

 

logo sum bottom

ŚLĄSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY w Katowicach
ul. Poniatowskiego 15
40-055 Katowice
tel. 32 208 3600
NIP: 634-000-53-01
REGON: 000289035

Redagowanie i administracja: Centrum Informatyki i Informatyzacji
Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.