Centrum Transferu Technologii

Zapowiedź konkursu BEETHOVEN LIFE 1

29 maj 2018

Konkurs TANGO 3

10 stycznia 2018 r. Komisja Europejska rozpoczęła szereg publicznych konsultacji skupionych na kluczowych obszarach polityki, w ramach przygotowań do kolejnego  budżetu UE, który będzie uruchomiony po 2020 r. Swoje opinie mogą przedstawiać obywatele, organizacje i firmy. Konsultacje potrwają do 8 marca 2018 r.

Lista konsultacji obejmuje następujące obszary:

• Inwestycje, badania i innowacje, MŚP i jednolity rynek
  • Bezpieczeństwo
  • Migracja i azyl
  • Infrastruktura strategiczna
  • Wartości i mobilność
  • Polityka spójności

Konsultacje mają formę ankiety online, której wypełnienie trwa ok. 30 minut.

Zachęcamy do udziału w konsultacjach.

SUM © 2016-2018