Baner funduszy

20 lipiec 2018

Konkurs 15. i 16. IMI już otwarte

ncbir

7 grudnia 2017 r. uruchomiono IV międzynarodowy konkurs, organizowany w ramach programu E-Rare-3 - "Transnational research projects on hypothesis-driven use of multi-omic integrated approaches for discovery of diseases causes and/or functional validation in the context of rare diseases." Konkurs skupia się na finansowaniu badań obejmujących zagadnienia z zakresu chorób rzadkich.

Na dofinansowanie udziału polskich podmiotów w projektach wyłonionych w ramach konkursu NCBR przeznaczyło budżet w wysokości 600 000 EUR, przy czym maksymalny budżet pojedynczego projektu nie może przekroczyć 200 000 EUR, niezależnie od liczby partnerów z Polski w tym projekcie.

Data zamknięcia naboru wniosków: 6 lutego 2018 r. (17:00 CET)

Szczegółowe informacje na stronie: http://www.ncbr.gov.pl/bip/aktualnosci/art,5781,e-rare-3-call-for-proposals-2018-for-european-research-projects-for-rare-diseases-uruchomienie-czwartego-konkursu.html.

SUM © 2016-2018