Logo BIP Logo projekt�w EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

28 czerwiec 2022

SONATA BIS

Hits: 357

Narodowe Centrum Nauki (NCN) ogłasza konkurs SONATA BIS 12 na projekty badawcze mające na celu powołanie nowego zespołu badawczego, prowadzącego badania naukowe o charakterze podstawowym. Konkurs skierowany jest do osób, które uzyskały stopień naukowy doktora w okresie od 5 do 12 lat przed rokiem wystąpienia z wnioskiem.

W konkursie tym można otrzymać środki na wynagrodzenia dla zespołu badawczego, w tym również stypendia dla studentów lub doktorantów, zakup lub wytworzenie aparatury naukowo-badawczej oraz pokryć inne koszty związane z wydatkami niezbędnymi do realizacji projektu badawczego.

Wniosek należy złożyć wyłącznie w formie elektronicznej przez system OSF, dostępny pod adresem https://osf.opi.org.pl, zgodnie z procedurą składania wniosków. Zasady składania wniosków wyjaśnione są w Wytycznych dotyczących wypełniania wniosków w konkursie SONATA BIS 12 w systemie OSF.

Nabór wniosków w systemie OSF trwa do 15 września 2022 r. do godziny 16:00.

Prosimy o zapoznanie się z dokumentacją konkursową na stronie: https://www.ncn.gov.pl/ogloszenia/konkursy/sonata-bis12