Logo BIP Logo projekt�w EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

22 listopad 2021

Konferencja NCBR: Horyzont Innowacji

Hits: 82

Odliczając ostatnie dni do Konferencji NCBR „Horyzont Innowacji", która odbędzie się już w najbliższy czwartek, 25 listopada, serdecznie zapraszamy do śledzenia transmisji on-line, dostępnej na stronie: https://www.gov.pl/web/konferencja-ncbr-horyzont-innowacji.

Start od godz. 9:00!

Konferencja NCBR to doskonałe miejsce do rozmowy o kierunkach rozwoju innowacji i przestrzeń do namysłu, jakich technologii dziś potrzebujemy, a na rozwój jakich powinniśmy postawić, ponieważ są technologiami przyszłości.

Nowa finansowa perspektywa unijna, środki krajowe oraz rozpoczęty w tym roku ramowy program badań i innowacji Horyzont Europa stwarzają do tego wiele możliwości, swoją perspektywą podzielą się z nami przedstawiciele świata nauki, przemysłu, biznesu, administracji centralnej oraz całego ekosystemu innowacji.

Konferencja Narodowego Centrum Badań i Rozwoju „Horyzont Innowacji" uzyskała patronat honorowy Ministra Edukacji i Nauki. Patronat nad wydarzeniem objęły także: Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej, Ministerstwo Rozwoju i Technologii, Ministerstwo Klimatu i Środowiska.

Konferencja jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego i Europejskiego Funduszu Społecznego.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie wydarzenia.

Transmisja na żywo konferencji NCBR 'Horyzont Innowacji'
Konferencja 'Horyzont Innowacji' to spotkanie wyczekiwane przez społeczność innowatorów.
Osoby, które chcą śledzić wydarzenie on-line, zapraszamy na transmisję.

TU OBEJRZYSZ TRANSMISJĘ ON-LINE

SUM © 2016-2021