Logo BIP Logo projekt�w EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

22 listopad 2021

Konferencja NCBR: Horyzont Innowacji

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy na webinarium i spotkanie brokerskie “Horizon Europe: Tackling Diseases and AMR” organizowane przez Wielką Brytanię. Spotkanie obędzie się 26 listopada 2021 w formule on-line.

Webinarium będzie okazją do poznania tematyki konkursowej, zaprezentowania swojej instytucji, nawiązania kontaktów i dołączenia do potencjalnych konsorcjów w tematach konkursowych klastra Zdrowie HE:

Wstępna agenda spotkania:

• 09:30 Introduction & Aims of the Day - UK Foreign, Commonwealth and Development Office (FCDO)
  • 09:40 Introduction to Horizon Europe - Jane Watkins, KTN
  • 09:50 Overview of Health work programme (2022 calls listed above) - Kay Duggan-Walls, Irish Health NCP, Health Research Board (NRB), Ireland
  • 10:05 Overview of the JPIAMR theraputics call - Laura Plant, JPIAMR Secretariat, Swedish Research Council
  • 10:20 Q&A
  • 10:40 Case study - Anita Hogg, Medicines Optimisation Innovation Centre (MOIC)
  • 10:50 How to get ready for Horizon Europe and find the right partners? - Jo Frost, UK Health NCP for Industry, Innovate UK, UKRI
  • 11:15 Pitching Sessions
  • 12:30 Lunch