Logo BIP Logo projekt�w EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

 

Uczelnia

Nauka

Biblioteka

Student

Szkoła doktorska

Doktoraty / Habilitacje

Kandydat / Admission

Biznes

Kontakt

En

Ustawa 2.0

Szukaj

Baner funduszy
Centrum Transferu Technologii

 

PROGRAMY RAMOWE


FUNDUSZE STRUKTURALNE


ZDROWIE PUBLICZNE


INNE PROGRAMY


PROJEKTY KRAJOWE


Centrum Transferu Technologii - aktualności

12 maj 2022

INFORSTRATEG IV

Hits: 37
31 marzec 2022

LIDER XIII

Hits: 344

 

25 listopada br. w Warszawie odbędzie się konferencja Horyzont Innowacji – najważniejsze w tym roku wydarzenie Narodowego Centrum Badań i Rozwoju organizowane w przededniu nowej perspektywy finansowej Unii Europejskiej.

Po przyjęciu przez NCBR nowej strategii i rozpoczęciu procesu transformacji naszych kluczowych obszarów działalności, zapraszamy do udziału w debacie w gronie ekspertów tworzących ekosystem innowacji w Polsce.

Zaproszeni na konferencję prelegenci to m.in.: prof. Jerzy Hausner, prof. Magdalena Król, dr Olga Malinkiewicz, Natalia Hatalska - zmierzą się z istotnymi dla przyszłości innowacji pytaniami, np.:

  • na rozwój jakich innowacji jako kraj powinniśmy w tym szczególnym momencie globalnych wyzwań postawić, by realizować istotne dla państwa strategiczne projekty?
  • jakie technologie przyszłości rozwijać, by zwiększać konkurencyjność naszej gospodarki w perspektywie następnych lat?
  • jak wspierać przedsiębiorczość i innowacyjność społeczeństwa, by wykorzystać polski potencjał badawczo-rozwojowy?
  • jak wzmocnić międzynarodową współpracę naukowców, przedsiębiorców, innowatorów, by w pełni korzystać z najnowszej wiedzy i dostępnej technologii?
  • jaka jest rola w tych procesach Narodowego Centrum Badań i Rozwoju, jako kluczowego ośrodka wspierającego innowacyjność oraz komercjalizację wyników prac badawczo-rozwojowych w kraju?

Głównym źródłem wiedzy o wydarzeniu jest specjalnie uruchomiona strona, na której umieściliśmy szczegółową agendę i najważniejsze informacje o prelegentach. W konferencji można uczestniczyć stacjonarnie lub on-line.

Zachęcamy do wzięcia udziału!

Rejestracja ruszy już wkrótce!

 

 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu
 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu

Kierunki lekarski i lekarsko-dentystyczny. 43 Katedry i 4 jednostki samodzielne. Tradycja sięgająca 1946 roku. Bogate zaplecze naukowo-badawcze i dydaktyczne.
Wydział Nauk Medycznych w Katowicach
 

Wydział Nauk Medycznych w Katowicach

Kierunki: lekarski oraz neurobiologia. Wydział to ponad 340 nauczycieli akademickich oraz 40 katedr, 34 kliniki, 18 zakładów i 4 oddziały kliniczne. Na terenie Wydziału znajduje się nowoczesne Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej.
Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu
 

Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu

Kierunki: farmacja, analityka medyczna, kosmetologia i biotechnologia medyczna. Bogata baza dydaktyczno-naukowa w nowoczesnym kampusie dydaktycznym oraz atrakcyjne zaplecze sportowe.
Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach
 

Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach

Powołany w 2001 roku. Kierunki studiów: pielęgniarstwo, położnictwo, fizjoterapia, elektroradiologia, coaching medyczny. Studia doktoranckie i studia podyplomowe. Bogata baza naukowo-dydaktyczna oraz zaplecze sportowe.
Wydział Nauk o Zdrowiu w Bytomiu
 

Wydział Nauk o Zdrowiu w Bytomiu

Unikalne kierunki: Zdrowie Publiczne oraz Dietetyk. Istnieje od 2001 roku. Funkcjonuje na bazie 12 jednostek naukowo dydaktycznych. Studia magisterskie i licencjackie.

Fundusze Europejskie

Serwisy internetowe Śląskiego Uniwersytetu Medycznego wykorzystują pliki cookie w zakresie niezbędnym do ich prawidłowego funkcjonowania oraz w celu dostosowywania i poprawiania sposobu ich działania. Więcej informacji polityka cookies SUM

Polityka prywatności dla stron internetowych SUM

Deklaracja dostępności

SUM © 2016-2022

 

 

 

logo sum

ŚLĄSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY w Katowicach
ul. Poniatowskiego 15
40-055 Katowice
tel. 32 208 3600
NIP: 634-000-53-01
REGON: 000289035

Redagowanie i administracja: Centrum Informatyki i Informatyzacji
Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.