Logo BIP Logo projekt�w EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

22 listopad 2021

Konferencja NCBR: Horyzont Innowacji

Hits: 83

25 listopada br. w Warszawie odbędzie się konferencja Horyzont Innowacji – najważniejsze w tym roku wydarzenie Narodowego Centrum Badań i Rozwoju organizowane w przededniu nowej perspektywy finansowej Unii Europejskiej.

Po przyjęciu przez NCBR nowej strategii i rozpoczęciu procesu transformacji naszych kluczowych obszarów działalności, zapraszamy do udziału w debacie w gronie ekspertów tworzących ekosystem innowacji w Polsce.

Zaproszeni na konferencję prelegenci to m.in.: prof. Jerzy Hausner, prof. Magdalena Król, dr Olga Malinkiewicz, Natalia Hatalska - zmierzą się z istotnymi dla przyszłości innowacji pytaniami, np.:

• na rozwój jakich innowacji jako kraj powinniśmy w tym szczególnym momencie globalnych wyzwań postawić, by realizować istotne dla państwa strategiczne projekty?
  • jakie technologie przyszłości rozwijać, by zwiększać konkurencyjność naszej gospodarki w perspektywie następnych lat?
  • jak wspierać przedsiębiorczość i innowacyjność społeczeństwa, by wykorzystać polski potencjał badawczo-rozwojowy?
  • jak wzmocnić międzynarodową współpracę naukowców, przedsiębiorców, innowatorów, by w pełni korzystać z najnowszej wiedzy i dostępnej technologii?
  • jaka jest rola w tych procesach Narodowego Centrum Badań i Rozwoju, jako kluczowego ośrodka wspierającego innowacyjność oraz komercjalizację wyników prac badawczo-rozwojowych w kraju?

Głównym źródłem wiedzy o wydarzeniu jest specjalnie uruchomiona strona, na której umieściliśmy szczegółową agendę i najważniejsze informacje o prelegentach. W konferencji można uczestniczyć stacjonarnie lub on-line.

Zachęcamy do wzięcia udziału!

Rejestracja ruszy już wkrótce!

SUM © 2016-2021