Logo BIP Logo projekt�w EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

PROJEKTY KRAJOWE

Centrum Transferu Technologii - aktualności

Ogłoszenie otwartego Naboru Partnera Konsorcjum

na podstawie  zapisów pkt. 2.5.2. Regulaminu konkursu ogłoszonego przez Agencję Badań Medycznych na niekomercyjne badania kliniczne w obszarze chorób cywilizacyjnych  - konkurs numer: ABM/2021/3  Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach  ogłasza otwarty nabór partnera do Konsorcjum tworzonego w celu wspólnego przygotowania i realizacji projektu dotyczącego niekomercyjnych badań klinicznych w obszarze terapeutycznym kardiologii dotyczącym nowoczesnego leczenia przeciwpłytkowego po zabiegach przezskórnej interwencji wieńcowej (PCI) w konkursie Agencji Badań Medycznych https://www.abm.gov.pl/pl/konkursy/aktualne-nabory-1/1000,Konkurs-na niekomercyjne-badania-kliniczne-w-obszarze-chorob-cywilizacyjnych-ABM.html

Głównym celem Partnerstwa będzie wspólne przygotowanie i realizacja projektu dotyczącego opracowania i realizacji niekomercyjnego badania klinicznego w obszarze terapeutycznym kardiologii dotyczącym nowoczesnego leczenia przeciwpłytkowego po zabiegach przezskórnej interwencji wieńcowej (PCI).

1. Zgłoszenie musi zostać nadesłane nie później niż 14 dni od dnia ukazania się ogłoszenia na stronie internetowej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, tj. do dnia 21.10.2021 r. . do godziny 24:00 - Decyduje data wpływu oferty zgłoszenia do Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.
  2. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących naboru partnera prosimy o kontakt ze Śląskim Centrum Wsparcia Badań Klinicznych (w organizacji) , tel.: 32 208-36-92, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pliki do pobrania:

SUM © 2016-2021