Logo BIP Logo projekt�w EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

PROJEKTY KRAJOWE

Centrum Transferu Technologii - aktualności

Ogłoszenie otwartego Naboru Partnera Konsorcjum

na podstawie  zapisów pkt. 2.5.2. Regulaminu konkursu ogłoszonego przez Agencję Badań Medycznych na niekomercyjne badania kliniczne w obszarze chorób cywilizacyjnych  - konkurs numer: ABM/2021/3  Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach  ogłasza otwarty nabór partnera do Konsorcjum tworzonego w celu wspólnego przygotowania i realizacji projektu dotyczącego niekomercyjnych badań klinicznych w kardiologicznym obszarze terapeutycznym. w konkursie Agencji Badań Medycznych https://www.abm.gov.pl/pl/konkursy/aktualne-nabory-1/1000,Konkurs-na niekomercyjne-badania-kliniczne-w-obszarze-chorob-cywilizacyjnych-ABM.html

Głównym celem Partnerstwa będzie wspólne przygotowanie i realizacja projektu dotyczącego opracowania i realizacji niekomercyjnego badania klinicznego w kardiologicznym obszarze terapeutycznym.

1. Zgłoszenie musi zostać nadesłane nie później niż 14 dni od dnia ukazania się ogłoszenia na stronie internetowej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, tj. do dnia 20.10.2021 r. . do godziny 24:00 - Decyduje data wpływu oferty zgłoszenia do Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.
  2. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących naboru partnera prosimy o kontakt ze Śląskim Centrum Wsparcia Badań Klinicznych (w organizacji) , tel.: 32 208-36-92, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

SUM © 2016-2021