Logo BIP Logo projekt�w EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

19 styczeń 2021

TANGO 5

Hits: 284

PRELUDIUM 20 – konkurs skierowany do osób rozpoczynających karierę naukową, które nie uzyskały jeszcze stopnia naukowego doktora. Zgłaszane do finansowania projekty muszą być poświęcone badaniom podstawowym , a skład zespołu badawczego może liczyć najwyżej trzy osoby wraz
z kierownikiem projektu i opiekunem naukowym. W ramach konkursu można ubiegać się o środki
w wysokości:
70 tyś. zł -projekt trwający 12 miesięcy
140 tyś zł - projekt trwający 24 miesiące
210 tyś zł –projekt trwający 36 miesięcy

Wniosek należy złożyć do 15.06.2021 r. do godziny 16:00, wyłącznie w formie elektronicznej przez system ZSUN/OSF, dostępny pod adresem https://osf.opi.org.pl/.
Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: https://www.ncn.gov.pl/aktualnosci/2021-03-15-ogloszenie-konkursow-opus-21-preludium-20

SUM © 2016-2021