Logo BIP Logo projekt�w EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

19 styczeń 2021

TANGO 5

Hits: 284

OPUS 21 przeznaczony dla naukowców na wszystkich etapach kariery naukowej, prowadzących badania podstawowe. Mogą w nim brać udział zarówno osoby nieposiadające stopnia naukowego,
jak i doświadczeni badacze. Wymogiem koniecznym jest posiadanie przez kierownika projektu
w swoim dorobku co najmniej jednej opublikowanej lub przyjętej do druku pracy naukowej bądź jednego dokonania artystycznego lub artystyczno-naukowego.
Czas realizacji badań może wynosić; 12, 24, 36 lub 48 miesięcy.
W zgłaszanych do finansowania projektach możliwe jest wykorzystanie przez polskie zespoły badawcze wielkich międzynarodowych urządzeń badawczych lub współpraca z partnerami z zagranicznych instytucji naukowych. W tej edycji konkursu jest możliwość zatrudnienia osoby ze stopniem doktora uzyskanym co najmniej 7 lat przed datą wystąpienia z wnioskiem, na stanowisku badacza (senior researcher). Warunkiem jest także odbycie przynajmniej jednego zagranicznego stażu podoktorskiego, a także posiadanie specjalistycznej wiedzy, unikalnych kompetencji i doświadczenia niezbędnego do realizacji zadań badawczych. Jest to pełnoetatowe stanowisko pracy, współfinansowane przez podmiot realizujący.
Wniosek należy złożyć do 15.06.2021 r. do godziny 16:00, wyłącznie w formie elektronicznej przez system ZSUN/OSF, dostępny pod adresem https://osf.opi.org.pl/.
Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: https://www.ncn.gov.pl/aktualnosci/2021-03-15-ogloszenie-konkursow-opus-21-preludium-20

[Przesłano przez: Agnieszka Gębka]

SUM © 2016-2021