Logo BIP Logo projektw EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

 

Uczelnia

Nauka

Biblioteka

Student

Szkoła doktorska

Kandydat

Biznes

Kontakt

En / Ru

Ustawa 2.0

Szukaj

 
 

 

KOMUNIKAT WYDZIAŁOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ
WYDZIAŁU ZDROWIA PUBLICZNEGO W BYTOMIU
ŚLĄSKIEGO UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO W KATOWICACH

Uprzejmie informujemy, że w związku z rezygnacją prof. dr hab. Jerzego Jochema z funkcji Prodziekana Wydziału Zdrowia Publicznego SUM z dniem 1 września 2016 roku, konieczne jest przeprowadzenie wyborów uzupełniających na wakujące stanowisko. Zgodnie ze Statutem Śląskiego Uniwersytetu Medycznego SUM, w zaistniałych okolicznościach konieczne jest przeprowadzenie wyborów w ciągu 30 dni od dnia złożenia rezygnacji. W związku z powyższym wybory uzupełniające na stanowisko prodziekana ds. Studenckich Wydziału Zdrowia Publicznego SUM przeprowadzone zostaną w trakcie zebrania wyborczego dnia 22 września 2016 roku o godz. 10.00. Kandydatura na funkcję Prodziekana zostanie zgłoszona podczas zebrania wyborczego. Kandydat musi spełniać warunki określone w § 80 Statutu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, tj. posiadać stopień co najmniej doktora habilitowanego oraz być zatrudnionym w SUM jako podstawowym miejscu pracy. Dodatkowo osoby urodzone przed dniem 1 sierpnia 1972 r. mają obowiązek złożenia „oświadczenia lustracyjnego” albo gdy takie oświadczenie zostało uprzednio złożone mają obowiązek poinformowania o fakcie jego złożenia (informacja o złożeniu oświadczenia lustracyjnego), zgodnie z zapisami ustawy z dnia 18 października 2006 r. o ujawnianiu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa państwa z lat
1944-1990 oraz treści tych dokumentów (Dz. U. z 2007 r. Nr 63, poz. 425, z późn. zm.). Wzory stosownych dokumentów można pobrać pod linkiem: http://sum.edu.pl/pliki-do-pobrania-wybory

W razie pytań prosimy o kontakt z przewodniczącym Wydziałowej Komisji Wyborczej: dr n. hum. Piotr Romaniuk, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wydziałowa Komisja Wyborcza
Wydział Zdrowia Publicznego w Bytomiu
Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach

 

 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu
 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu

Kierunki lekarski i lekarsko-dentystyczny. 43 Katedry i 4 jednostki samodzielne. Tradycja sięgająca 1946 roku. Bogate zaplecze naukowo-badawcze i dydaktyczne.
Wydział Nauk Medycznych w Katowicach
 

Wydział Nauk Medycznych w Katowicach

Kierunki: lekarski oraz neurobiologia. Wydział to ponad 340 nauczycieli akademickich oraz 40 katedr, 34 kliniki, 18 zakładów i 4 oddziały kliniczne. Na terenie Wydziału znajduje się nowoczesne Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej.
Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu
 

Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu

Kierunki: farmacja, analityka medyczna, kosmetologia i biotechnologia medyczna. Bogata baza dydaktyczno-naukowa w nowoczesnym kampusie dydaktycznym oraz atrakcyjne zaplecze sportowe.
Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach
 

Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach

Powołany w 2001 roku. Kierunki studiów: pielęgniarstwo, położnictwo, fizjoterapia, elektroradiologia, coaching medyczny. Studia doktoranckie i studia podyplomowe. Bogata baza naukowo-dydaktyczna oraz zaplecze sportowe.
Wydział Nauk o Zdrowiu w Bytomiu
 

Wydział Nauk o Zdrowiu w Bytomiu

Unikalne kierunki: Zdrowie Publiczne oraz Dietetyk. Istnieje od 2001 roku. Funkcjonuje na bazie 12 jednostek naukowo dydaktycznych. Studia magisterskie i licencjackie.

Fundusze Europejskie

Serwisy internetowe Śląskiego Uniwersytetu Medycznego wykorzystują pliki cookie w zakresie niezbędnym do ich prawidłowego funkcjonowania oraz w celu dostosowywania i poprawiania sposobu ich działania. Więcej informacji polityka cookies SUM

Deklaracja dostępności

SUM © 2016-2020

 

 

 

logo sum

ŚLĄSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY w Katowicach
ul. Poniatowskiego 15
40-055 Katowice
tel. 32 208 3600
NIP: 634-000-53-01
REGON: 000289035

Redagowanie i administracja: Centrum Informatyki i Informatyzacji
Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.