Logo BIP Logo projektw EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

 

Uczelnia

Nauka

Biblioteka

Student

Szkoła doktorska

Kandydat

Biznes

Kontakt

En / Ru

Ustawa 2.0

Szukaj

 
 

KOMUNIKAT WYDZIAŁOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ
WYDZIAŁU ZDROWIA PUBLICZNEGO W BYTOMIU
ŚLĄSKIEGO UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO W KATOWICACH

Uprzejmie informujemy, że zgodnie z kalendarzem wyborczym Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach dnia 2 marca 2016 roku o godz. 9.00 odbędzie się zebranie wyborcze, na którym przeprowadzone zostaną wybory:

  • Dziekana Wydziału Zdrowia Publicznego,
  • Prodziekanów Wydziału,
  • przedstawiciela grupy samodzielnych pracowników nauki do Senatu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach (1 mandat).

W związku z powyższym informujemy, że w dniach 29 lutego – 1 marca 2016 r., w godz. 9.00-15.00, w siedzibie Wydziału Zdrowia Publicznego przy ul. Piekarskiej 18 w Bytomiu, pok. nr 4. przyjmowane będą zgłoszenia kandydatur na funkcję Dziekana WZP. Zgłoszeń należy dokonywać na kartach zgłoszenia dostępnych do pobrania na stronie internetowej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach (zakładka „pracownik” ->”Wybory uczelniane”->”Pliki do pobrania”, link bezpośredni: http://sum.edu.pl/pliki-do-pobrania-wybory). Osoba zgłaszająca zobowiązana jest dokonać zgłoszenia osobiście. Należy pamiętać o podpisaniu zgody na kandydowanie przez zgłaszanego kandydata. Kandydatury na funkcje Prodziekanów oraz reprezentanta samodzielnych pracowników nauki do Senatu SUM zgłaszane będą podczas zebrania wyborczego. Kandydaci na funkcję Dziekana oraz Prodziekanów muszą spełniać warunki określone w § 80 Statutu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, tj. posiadać stopień co najmniej doktora habilitowanego oraz być zatrudnionym w SUM jako podstawowym miejscu pracy. Dodatkowo osoby kandydujące na funkcję Dziekana i Prodziekana, urodzone przed dniem 1 sierpnia 1972 r. mają obowiązek złożenia „oświadczenia lustracyjnego” albo gdy takie oświadczenie zostało uprzednio złożone mają obowiązek poinformowania o fakcie jego złożenia (informacja o złożeniu oświadczenia lustracyjnego), zgodnie z zapisami ustawy z dnia 18 października 2006 r. o ujawnianiu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa państwa z lat 1944-1990 oraz treści tych dokumentów (Dz. U. z 2007 r. Nr 63, poz. 425, z późn. zm.). Wzory stosownych dokumentów znajdują się również pod wskazanym powyżej linkiem.

Szczegóły dotyczące pełnego kalendarza wyborczego oraz przedmiotowe przepisy prawne dostępne są pod adresem internetowym: http://sum.edu.pl/informacje-ogolne-ukw-2016-2020. W razie pytań prosimy o kontakt z przewodniczącym Wydziałowej Komisji Wyborczej: dr n. hum. Piotr Romaniuk, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Wydziałowa Komisja Wyborcza
Wydział Zdrowia Publicznego w Bytomiu
Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach

[Przesłano przez: Piotr Romaniuk]

 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu
 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu

Kierunki lekarski i lekarsko-dentystyczny. 43 Katedry i 4 jednostki samodzielne. Tradycja sięgająca 1946 roku. Bogate zaplecze naukowo-badawcze i dydaktyczne.
Wydział Nauk Medycznych w Katowicach
 

Wydział Nauk Medycznych w Katowicach

Kierunki: lekarski oraz neurobiologia. Wydział to ponad 340 nauczycieli akademickich oraz 40 katedr, 34 kliniki, 18 zakładów i 4 oddziały kliniczne. Na terenie Wydziału znajduje się nowoczesne Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej.
Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu
 

Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu

Kierunki: farmacja, analityka medyczna, kosmetologia i biotechnologia medyczna. Bogata baza dydaktyczno-naukowa w nowoczesnym kampusie dydaktycznym oraz atrakcyjne zaplecze sportowe.
Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach
 

Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach

Powołany w 2001 roku. Kierunki studiów: pielęgniarstwo, położnictwo, fizjoterapia, elektroradiologia, coaching medyczny. Studia doktoranckie i studia podyplomowe. Bogata baza naukowo-dydaktyczna oraz zaplecze sportowe.
Wydział Nauk o Zdrowiu w Bytomiu
 

Wydział Nauk o Zdrowiu w Bytomiu

Unikalne kierunki: Zdrowie Publiczne oraz Dietetyk. Istnieje od 2001 roku. Funkcjonuje na bazie 12 jednostek naukowo dydaktycznych. Studia magisterskie i licencjackie.

Fundusze Europejskie

Serwisy internetowe Śląskiego Uniwersytetu Medycznego wykorzystują pliki cookie w zakresie niezbędnym do ich prawidłowego funkcjonowania oraz w celu dostosowywania i poprawiania sposobu ich działania. Więcej informacji polityka cookies SUM

Deklaracja dostępności

SUM © 2016-2020

 

 

 

logo sum

ŚLĄSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY w Katowicach
ul. Poniatowskiego 15
40-055 Katowice
tel. 32 208 3600
NIP: 634-000-53-01
REGON: 000289035

Redagowanie i administracja: Centrum Informatyki i Informatyzacji
Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.