Logo BIP Logo projektw EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

 

Uczelnia

Nauka

Biblioteka

Student

Szkoła doktorska

Kandydat

Biznes

Kontakt

En / Ru

Ustawa 2.0

Szukaj

 
 

Wybory uzupełniające

KOMUNIKAT

Członkowie Rady Wydziału Nauk o Zdrowiu w Katowicach
na kadencję 2016-2020

Uprzejmie informuję, że w związku z wygaśnięciem mandatu Prodziekana Wydziału Nauk o Zdrowiu w Katowicach, zgodnie z § 85 Statutu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach odbędą się wybory uzupełniające.

Wobec powyższego zapraszam na zebranie wyborcze, które odbędzie się 24 września 2018 r. o godzinie 11.00 w sali 113 Centrum Dydaktycznego WNoZ w Katowicach, przy ul. Medyków 12c w Katowicach-Ligocie. Podczas zebrania Dziekan Wydziału Nauk o Zdrowiu w Katowicach przedstawi kandydatury na Prodziekana Wydziału. Kandydaci muszą spełniać warunki określone w § 80 Statutu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, tj. posiadać stopień co najmniej doktora habilitowanego oraz być zatrudnionym w SUM jako podstawowym miejscu pracy. Osoby urodzone przed dniem 1 sierpnia 1972 r. mają obowiązek złożenia do Rektora SUM „oświadczenia lustracyjnego” lub gdy takie oświadczenie zostało wcześniej złożone mają obowiązek poinformowania o tym fakcie (informacja o złożeniu oświadczenia lustracyjnego). Wzory dokumentów znajdują się na stronie SUM w zakładce wybory uczelniane/pliki do pobrania. Kandydaci na funkcję Prodziekana składają potwierdzone przez kancelarię SUM oświadczenie o złożeniu powyższych dokumentów na ręce Przewodniczącego Wydziałowej Komisji Wyborczej podczas zebrania wyborczego.

Wyboru Prodziekanów dokonuje Rada Wydziału bezwzględną większością głosów przy obecności co najmniej 2/3 członków.

Informację dotyczącą usprawiedliwienia nieobecności na zebraniu wyborczym i jej przyczyny należy kierować w formie pisemnej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. najpóźniej do godziny 14.00 dnia 20 września 2018 r.

Z poważaniem
Dr hab. n. med. Karolina Sieroń
Przewodnicząca
Wydziałowej Komisji Wyborczej
Wydziału Nauk o Zdrowiu w Katowicach

 

 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu
 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu

Kierunki lekarski i lekarsko-dentystyczny. 43 Katedry i 4 jednostki samodzielne. Tradycja sięgająca 1946 roku. Bogate zaplecze naukowo-badawcze i dydaktyczne.
Wydział Nauk Medycznych w Katowicach
 

Wydział Nauk Medycznych w Katowicach

Kierunki: lekarski oraz neurobiologia. Wydział to ponad 340 nauczycieli akademickich oraz 40 katedr, 34 kliniki, 18 zakładów i 4 oddziały kliniczne. Na terenie Wydziału znajduje się nowoczesne Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej.
Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu
 

Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu

Kierunki: farmacja, analityka medyczna, kosmetologia i biotechnologia medyczna. Bogata baza dydaktyczno-naukowa w nowoczesnym kampusie dydaktycznym oraz atrakcyjne zaplecze sportowe.
Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach
 

Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach

Powołany w 2001 roku. Kierunki studiów: pielęgniarstwo, położnictwo, fizjoterapia, elektroradiologia, coaching medyczny. Studia doktoranckie i studia podyplomowe. Bogata baza naukowo-dydaktyczna oraz zaplecze sportowe.
Wydział Nauk o Zdrowiu w Bytomiu
 

Wydział Nauk o Zdrowiu w Bytomiu

Unikalne kierunki: Zdrowie Publiczne oraz Dietetyk. Istnieje od 2001 roku. Funkcjonuje na bazie 12 jednostek naukowo dydaktycznych. Studia magisterskie i licencjackie.

Fundusze Europejskie

Serwisy internetowe Śląskiego Uniwersytetu Medycznego wykorzystują pliki cookie w zakresie niezbędnym do ich prawidłowego funkcjonowania oraz w celu dostosowywania i poprawiania sposobu ich działania. Więcej informacji polityka cookies SUM

Deklaracja dostępności

SUM © 2016-2020

 

 

 

logo sum

ŚLĄSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY w Katowicach
ul. Poniatowskiego 15
40-055 Katowice
tel. 32 208 3600
NIP: 634-000-53-01
REGON: 000289035

Redagowanie i administracja: Centrum Informatyki i Informatyzacji
Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.