Logo BIP Logo projektw EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

 

Uczelnia

Nauka

Biblioteka

Student

Szkoła doktorska

Kandydat

Biznes

Kontakt

En / Ru

Ustawa 2.0

Szukaj

 
 

 

LISTA KANDYDATÓW NA FUNKCJĘ DZIEKANA
WYDZIAŁU NAUK O ZDROWIU W KATOWICACH
ŚLĄSKIEGO UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO W KATOWICACH

 

Wydziałowa Komisja Wyborcza Wydziału Nauk o Zdrowiu w Katowicach informuje, że w terminie regulaminowym wpłynęła 1 karta zgłoszeniowa Kandydata na Dziekana Wydziału Nauk o Zdrowiu w Katowicach Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach na kadencję 2016-2020.

Po stwierdzeniu poprawności złożonego wniosku WKW WNoZ w Katowicach stwierdza, że Kandydatem na funkcję Dziekana Wydziału Nauk o Zdrowiu w Katowicach  na kadencję 2016-2010 jest:

  1.  Prof. dr hab. n. med. JAN DUŁAWA

Wyborów Dziekana i Prodziekanów dokonuje nowo wybrana Rada Wydziału na zebraniu wyborczym, które odbędzie się 2 marca 2016 r. (środa) o godzinie 9.00 w sali 113  Centrum Dydaktycznego WNoZ w Katowicach-Ligocie.  W przypadku wybrania Dziekana i Prodziekanów odbędą się także wybory Przedstawicieli do Senatu z grona profesorów i doktorów habilitowanych.

                                                                                               

Przewodniczący Wydziałowej Komisji Wyborczej
Wydziału Nauk o Zdrowiu w Katowicach
Dr hab. n. med. Jacek Durmała

 

 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu
 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu

Kierunki lekarski i lekarsko-dentystyczny. 43 Katedry i 4 jednostki samodzielne. Tradycja sięgająca 1946 roku. Bogate zaplecze naukowo-badawcze i dydaktyczne.
Wydział Nauk Medycznych w Katowicach
 

Wydział Nauk Medycznych w Katowicach

Kierunki: lekarski oraz neurobiologia. Wydział to ponad 340 nauczycieli akademickich oraz 40 katedr, 34 kliniki, 18 zakładów i 4 oddziały kliniczne. Na terenie Wydziału znajduje się nowoczesne Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej.
Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu
 

Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu

Kierunki: farmacja, analityka medyczna, kosmetologia i biotechnologia medyczna. Bogata baza dydaktyczno-naukowa w nowoczesnym kampusie dydaktycznym oraz atrakcyjne zaplecze sportowe.
Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach
 

Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach

Powołany w 2001 roku. Kierunki studiów: pielęgniarstwo, położnictwo, fizjoterapia, elektroradiologia, coaching medyczny. Studia doktoranckie i studia podyplomowe. Bogata baza naukowo-dydaktyczna oraz zaplecze sportowe.
Wydział Nauk o Zdrowiu w Bytomiu
 

Wydział Nauk o Zdrowiu w Bytomiu

Unikalne kierunki: Zdrowie Publiczne oraz Dietetyk. Istnieje od 2001 roku. Funkcjonuje na bazie 12 jednostek naukowo dydaktycznych. Studia magisterskie i licencjackie.

Fundusze Europejskie

Serwisy internetowe Śląskiego Uniwersytetu Medycznego wykorzystują pliki cookie w zakresie niezbędnym do ich prawidłowego funkcjonowania oraz w celu dostosowywania i poprawiania sposobu ich działania. Więcej informacji polityka cookies SUM

Deklaracja dostępności

SUM © 2016-2020

 

 

 

logo sum

ŚLĄSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY w Katowicach
ul. Poniatowskiego 15
40-055 Katowice
tel. 32 208 3600
NIP: 634-000-53-01
REGON: 000289035

Redagowanie i administracja: Centrum Informatyki i Informatyzacji
Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.