Logo BIP Logo projektw EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

 

Uczelnia

Nauka

Biblioteka

Student

Szkoła doktorska

Kandydat

Biznes

Kontakt

En / Ru

Ustawa 2.0

Szukaj

 
 

Wydziałowa Komisja Wyborcza Wydziału Nauk o Zdrowiu w Katowicach uprzejmie informuje, iż zgodnie z kalendarzem wyborczym, w dniach:  

od 29.02.2016 do 1.03.2016 roku
przyjmuje zgłoszenia kandydatów na funkcję
Dziekana Wydziału Nauk o Zdrowiu w Katowicach

Zgłoszenia kandydatów na odpowiednich drukach (dostępnych na stronie: www.sum.edu.pl/  wybory sum kadencja 2016-2020/pliki do pobrania) należy składać w siedzibie Wydziałowej Komisji Wyborczej Wydziału Nauk o Zdrowiu, tj. Dziekanacie Wydziału Nauk o Zdrowiu w Katowicach-Ligocie, przy ul. Medyków 12 (pok. 113)w godzinach od 9:00 do 15:00.

Zgodnie z § 80 Statutu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach Dziekanem może być nauczyciel akademicki posiadający co najmniej stopień naukowy doktora habilitowanego, zatrudniony w Śląskim Uniwersytecie Medycznym jako podstawowym miejscu pracy. Osoby kandydujące na funkcję Dziekana urodzone przed dniem 1 sierpnia 1972 r. mają obowiązek złożenia „oświadczenia lustracyjnego” lub gdy takie oświadczenie zostało uprzednio złożone mają obowiązek poinformowania o fakcie jego złożenia - informacja o złożeniu oświadczenia lustracyjnego (wzory dokumentów znajdują się na ww. stronie internetowej).

Wymagana jest pisemna zgoda kandydata oraz potwierdzona przez Kancelarię SUM informacja o złożeniu oświadczenia lustracyjnego.

Kandydatów może zgłaszać pracownik Śląskiego Uniwersytetu Medycznego posiadający czynne prawo wyborcze, osoba zgłaszająca zobowiązana jest dokonać zgłoszenia osobiście.

Przewodniczący Wydziałowej Komisji Wyborczej
Wydziału Nauk o Zdrowiu w Katowicach
Dr hab. n. med. Jacek Durmała


[Przesłano przez: Joanna Tatarka]

 

 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu
 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu

Kierunki lekarski i lekarsko-dentystyczny. 43 Katedry i 4 jednostki samodzielne. Tradycja sięgająca 1946 roku. Bogate zaplecze naukowo-badawcze i dydaktyczne.
Wydział Nauk Medycznych w Katowicach
 

Wydział Nauk Medycznych w Katowicach

Kierunki: lekarski oraz neurobiologia. Wydział to ponad 340 nauczycieli akademickich oraz 40 katedr, 34 kliniki, 18 zakładów i 4 oddziały kliniczne. Na terenie Wydziału znajduje się nowoczesne Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej.
Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu
 

Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu

Kierunki: farmacja, analityka medyczna, kosmetologia i biotechnologia medyczna. Bogata baza dydaktyczno-naukowa w nowoczesnym kampusie dydaktycznym oraz atrakcyjne zaplecze sportowe.
Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach
 

Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach

Powołany w 2001 roku. Kierunki studiów: pielęgniarstwo, położnictwo, fizjoterapia, elektroradiologia, coaching medyczny. Studia doktoranckie i studia podyplomowe. Bogata baza naukowo-dydaktyczna oraz zaplecze sportowe.
Wydział Nauk o Zdrowiu w Bytomiu
 

Wydział Nauk o Zdrowiu w Bytomiu

Unikalne kierunki: Zdrowie Publiczne oraz Dietetyk. Istnieje od 2001 roku. Funkcjonuje na bazie 12 jednostek naukowo dydaktycznych. Studia magisterskie i licencjackie.

Fundusze Europejskie

Serwisy internetowe Śląskiego Uniwersytetu Medycznego wykorzystują pliki cookie w zakresie niezbędnym do ich prawidłowego funkcjonowania oraz w celu dostosowywania i poprawiania sposobu ich działania. Więcej informacji polityka cookies SUM

Deklaracja dostępności

SUM © 2016-2020

 

 

 

logo sum

ŚLĄSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY w Katowicach
ul. Poniatowskiego 15
40-055 Katowice
tel. 32 208 3600
NIP: 634-000-53-01
REGON: 000289035

Redagowanie i administracja: Centrum Informatyki i Informatyzacji
Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.