Logo BIP Logo projektw EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

 

Uczelnia

Nauka

Biblioteka

Student

Szkoła doktorska

Kandydat

Biznes

Kontakt

En / Ru

Ustawa 2.0

Szukaj

 
 

Wyniki wyborów przedstawicieli do Senatu z grupy nauczycieli akademickich posiadających tytuł profesora lub stopień doktora habilitowanego zatrudnionych na Wydziale Lekarskim z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym  w Zabrzu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach

Wydziałowa Komisja Wyborcza Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym w Zabrzu informuje, że w wyniku wyborów przeprowadzonych w dniu 02.03.2016 r. zostali wybrani następujący przedstawiciele do Senatu z grona nauczycieli akademickich posiadających tytuł profesora lub stopień doktora habilitowanego zatrudnionych na Wydziale Lekarskim z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym w Zabrzu na kadencję 2016-2020:

 

  1.     dr hab. n. med. Zenon Czuba, prof. nadzw. SUM
  2.     prof. dr hab. n. med. Mariusz Gąsior
  3.     prof. dr hab. n. med. Janusz Gumprecht
  4.     prof. dr hab. n. med. Bogdan Marek
  5.     prof. dr hab. n. med. Krzysztof Strojek
  6.     prof. dr hab. n. med. Dariusz Ziora

Zgodnie z  § 4  ustęp 2 lit. c) Regulaminu Wyborów, Wydziałowa Komisja Wyborcza stwierdza prawomocność dokonanych wyborów.


Prof. dr hab. n. med. Grzegorz Cieślar
Przewodniczący Wydziałowej Komisji Wyborczej
Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym w Zabrzu

 

image
 

Wydział Lekarski z OLD - Zabrze

Kierunki lekarski i lekarsko-dentystyczny. 43 Katedry i 4 jednostki samodzielne. Tradycja sięgająca 1946 roku. Bogate zaplecze naukowo-badawcze i dydaktyczne.
image
 

Wydział Lekarski - Katowice

Kierunki: lekarski oraz neurobiologia. Wydział to ponad 340 nauczycieli akademickich oraz 40 katedr, 34 kliniki, 18 zakładów i 4 oddziały kliniczne. Na terenie Wydziału znajduje się nowoczesne Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej.
image
 

Wydział Farmaceutyczny

Kierunki: farmacja, analityka medyczna, kosmetologia i biotechnologia. Bogata baza dydaktyczno-naukowa w nowoczesnym kampusie dydaktycznym oraz atrakcyjne zaplecze sportowe.
image
 

Wydział Nauk o Zdrowiu

Powołany w 2001 roku. Kierunki studiów: pielęgniarstwo, położnictwo, fizjoterapia, elektroradiologia, coaching medyczny. Studia doktoranckie i studia podyplomowe. Bogata baza naukowo-dydaktyczna oraz zaplecze sportowe
image
 

Wydział Zdrowia Publicznego

Unikalne kierunki: Zdrowie Publiczne oraz Dietetyk. Istnieje od 2001 roku. Funkcjonuje na bazie 12 jednostek naukowo dydaktycznych. Studia magisterskie i licencjackie.

Fundusze Europejskie

Serwisy internetowe Śląskiego Uniwersytetu Medycznego wykorzystują pliki cookie w zakresie niezbędnym do ich prawidłowego funkcjonowania oraz w celu dostosowywania i poprawiania sposobu ich działania. Więcej informacji polityka cookies SUM

SUM © 2016-2019

 

 

 

logo sum bottom

ŚLĄSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY w Katowicach
ul. Poniatowskiego 15
40-055 Katowice
tel. 32 208 3600
NIP: 634-000-53-01
REGON: 000289035

Redagowanie i administracja: Centrum Informatyki i Informatyzacji
Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.