Logo BIP Logo projektw EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

 

Uczelnia

Nauka

Biblioteka

Student

Szkoła doktorska

Kandydat

Biznes

Kontakt

En / Ru

Ustawa 2.0

Szukaj

 
 

W.P.
Kierownicy Jednostek
Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym w Zabrzu

W związku z faktem, że na zebraniu wyborczym w dniu 16.11.2015r. nie wybrano dostatecznej liczby członków Rady Wydziału i Uczelnianego Kolegium Elektorów z grona nauczycieli akademickich bez stopnia doktora habilitowanego i tytułu profesora, w dniu 23.11.2015r. (poniedziałek) w sali Rady Wydziału zlokalizowanej w Dziekanacie Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym w Zabrzu na Placu Traugutta 2 (IV piętro) odbędzie się kolejne zebranie wyborcze, w trakcie którego przeprowadzona zostanie II turaWYBORÓW PRZEDSTAWICIELI GRUP SPOŁECZNOŚCI AKADEMICKIEJ DO ORGANÓW KOLEGIALNYCH UCZELNI.  

Godz.10.00
1. Wybory do Uczelnianego Kolegium Elektorów z grupy:
- nauczycieli akademickich bez stopnia doktora habilitowanego i tytułu profesora, zatrudnionych na Wydziale w pełnym wymiarze czasu pracy,

2. Wybory do Rady Wydziału z grupy:
- nauczycieli akademickich bez stopnia doktora habilitowanego i tytułu profesora zatrudnionych na Wydziale w pełnym wymiarze czasu pracy,


Przedstawicieli poszczególnych grup społeczności akademickiej do organów kolegialnych Uczelni oraz do Uczelnianego Kolegium Elektorów wybierają członkowie tych grup, w związku z czym w zebraniu uczestniczą jedynie nauczyciele akademiccy nie posiadający stopnia doktora habilitowanego i tytułu profesora.

Ze względu na fakt, że ze względów proceduralnych może zaistnieć konieczność przeprowadzenia w ramach zebrania kilku kolejnych głosowań konieczne jest pozostanie wszystkich wyborców w siedzibie Dziekanatu do momentu zakończenia odpowiedniego zebrania lub do momentu zakończenia liczenia głosów, o ile nie wystąpi konieczność przeprowadzenia drugiego głosowania.

Głosować można tylko osobiście na odpowiednich kartach do głosowania.  Ze względu na fakt, że w grupach nauczycieli akademickich jednocześnie będą prowadzone wybory do 2 organów kolegialnych karty do obu głosowań będą różniły się kolorami i będą gromadzone w odpowiednio oznaczonych urnach.

Fakt pobrania karty do głosowania należy potwierdzić podpisem wyborcy na liście wyborców.

OBOWIĄZUJE NASTĘPUJĄCY SCHEMAT WYPEŁNIANIA KART DO GŁOSOWANIA

Za ważną kartę do głosowania uważa się kartę, na której dokonano skreśleń zgodnie z instrukcją głosowania podaną na karcie.

Przez zagłosowanie uważa się postawienie znaku "X" (dwie przecinające się linie) w obrębie kratki umieszczonej z lewej strony obok nazwiska poszczególnych kandydatów.

Głosować można maksymalnie na liczbę kandydatów odpowiadającą liczbie mandatów zaznaczonej w górnej części karty do głosowania. Postawienie znaku „x” przy większej liczbie kandydatów niż liczba mandatów lub niepostawienie znaku „x” przy żadnym z nazwisk kandydatów, powoduje nieważność głosu (karty).

Umieszczanie innych znaków, skreślenia w innych miejscach, zakreślenia i dopiski na karcie unieważniają kartę!

ZE WZGLĘDU NA ZNACZNE OGRANICZENIA CZASOWE UPRZEJMIE PROSZĘ O BEZWZGLĘDNIE PUNKTUALNE PRZYBYCIE NA ZABRANIE WYBORCZE!!! 

Uprzejmie proszę o przekazanie powyższych informacji wszystkim pracownikom zatrudnionym w Państwa Jednostkach.

Z poważaniem
Prof. dr hab. Grzegorz Cieślar
Przewodniczący Wydziałowej Komisji Wyborczej

 

 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu
 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu

Kierunki lekarski i lekarsko-dentystyczny. 43 Katedry i 4 jednostki samodzielne. Tradycja sięgająca 1946 roku. Bogate zaplecze naukowo-badawcze i dydaktyczne.
Wydział Nauk Medycznych w Katowicach
 

Wydział Nauk Medycznych w Katowicach

Kierunki: lekarski oraz neurobiologia. Wydział to ponad 340 nauczycieli akademickich oraz 40 katedr, 34 kliniki, 18 zakładów i 4 oddziały kliniczne. Na terenie Wydziału znajduje się nowoczesne Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej.
Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu
 

Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu

Kierunki: farmacja, analityka medyczna, kosmetologia i biotechnologia medyczna. Bogata baza dydaktyczno-naukowa w nowoczesnym kampusie dydaktycznym oraz atrakcyjne zaplecze sportowe.
Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach
 

Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach

Powołany w 2001 roku. Kierunki studiów: pielęgniarstwo, położnictwo, fizjoterapia, elektroradiologia, coaching medyczny. Studia doktoranckie i studia podyplomowe. Bogata baza naukowo-dydaktyczna oraz zaplecze sportowe.
Wydział Nauk o Zdrowiu w Bytomiu
 

Wydział Nauk o Zdrowiu w Bytomiu

Unikalne kierunki: Zdrowie Publiczne oraz Dietetyk. Istnieje od 2001 roku. Funkcjonuje na bazie 12 jednostek naukowo dydaktycznych. Studia magisterskie i licencjackie.

Fundusze Europejskie

Serwisy internetowe Śląskiego Uniwersytetu Medycznego wykorzystują pliki cookie w zakresie niezbędnym do ich prawidłowego funkcjonowania oraz w celu dostosowywania i poprawiania sposobu ich działania. Więcej informacji polityka cookies SUM

Deklaracja dostępności

SUM © 2016-2020

 

 

 

logo sum

ŚLĄSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY w Katowicach
ul. Poniatowskiego 15
40-055 Katowice
tel. 32 208 3600
NIP: 634-000-53-01
REGON: 000289035

Redagowanie i administracja: Centrum Informatyki i Informatyzacji
Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.