image Skip to main content.   Skip to menu   Search

 

Uczelnia

Nauka

Biblioteka

Student

Kandydat

Biznes

Kontakt

En / Ru

Szukaj

 
 
Zmiana rozmiaru tekstu:

Od 29 lutego do 1 marca w Dziekanacie Wydziału Lekarskiego w Katowicach przy ulicy Medyków 18 w godzinach od 900 do 1500  można zgłaszać kandydatów na funkcję Dziekana

Osoby kandydujące na funkcję Dziekana i  Prodziekana urodzone przed dniem 1 sierpnia 1972 r. mają obowiązek złożenia „oświadczenia lustracyjnego” lub gdy takie oświadczenie zostało uprzednio złożone mają obowiązek zgłoszenia tego faktu.

2 marca 2016 r. o godz. 1200 w Auli A-3 im. prof. dr hab. dr h.c. Witolda Zahorskiego w Katowicach-Ligocie przy ul. Medyków 18 odbędzie się zebranie wyborcze, podczas którego przeprowadzone zostaną wybory Dziekana i Prodziekanów WLK.

Urządzenia do głosowania wydawane będą w w/w miejscu w dniu wyborów od godz. 1130. Mając na uwadze dużą liczbę Wyborców uprzejmie proszę o przybycie na miejsce zebrania wyborczego o godz. 1130.

Informację dotyczącą usprawiedliwienia nieobecności na posiedzeniu i jej przyczyny należy kierować w formie pisemnej na adres Dziekanat WLK: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., najpóźniej do dnia 1 marca 2016 r. do godz. 1500.

Wybory do Senatu z grupy profesorów i doktorów habilitowanych odbędą się na Zebraniu Wyborczym bezpośrednio po wybraniu Dziekana i Prodziekanów. Wtedy też będzie można zgłaszać Kandydatów do Senatu.

Kartę zgłoszenia Kandydata można:

  • pobrać na Zebraniu Wyborczym,
  • wydrukować ze strony internetowej: (Zakładka Wybory SUM)

Do Senatu mogą kandydować osoby posiadające bierne prawo wyborcze tzn. w tym przypadku:

  • nauczyciele akademiccy posiadający stopień naukowy doktora habilitowanego ‑zatrudnieni w podstawowym miejscu pracy, którzy nie ukończyli 67 roku życia
  • nauczyciele akademiccy posiadający tytuł profesora – zatrudnieni w podstawowym miejscu pracy, którzy nie ukończyli 70 roku życia


Wydziałowa Komisja Wyborcza
Wydziału Lekarskiego w Katowicach

 

image
 

Wydział Lekarski z OLD - Zabrze

Kierunki lekarski i lekarsko-dentystyczny. 43 Katedry i 4 jednostki samodzielne. Tradycja sięgająca 1946 roku. Bogate zaplecze naukowo-badawcze i dydaktyczne.
image
 

Wydział Lekarski - Katowice

Kierunki: lekarski oraz neurobiologia. Wydział to ponad 340 nauczycieli akademickich oraz 40 katedr, 34 kliniki, 18 zakładów i 4 oddziały kliniczne. Na terenie Wydziału znajduje się nowoczesne Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej.
image
 

Wydział Farmaceutyczny

Kierunki: farmacja, analityka medyczna, kosmetologia i biotechnologia. Bogata baza dydaktyczno-naukowa w nowoczesnym kampusie dydaktycznym oraz atrakcyjne zaplecze sportowe.
image
 

Wydział Nauk o Zdrowiu

Powołany w 2001 roku. Kierunki studiów: pielęgniarstwo, położnictwo, fizjoterapia, elektroradiologia, coaching medyczny. Studia doktoranckie i studia podyplomowe. Bogata baza naukowo-dydaktyczna oraz zaplecze sportowe
image
 

Wydział Zdrowia Publicznego

Unikalne kierunki: Zdrowie Publiczne oraz Dietetyk. Istnieje od 2001 roku. Funkcjonuje na bazie 12 jednostek naukowo dydaktycznych. Studia magisterskie i licencjackie.

Serwisy internetowe Śląskiego Uniwersytetu Medycznego wykorzystują pliki cookie w zakresie niezbędnym do ich prawidłowego funkcjonowania oraz w celu dostosowywania i poprawiania sposobu ich działania. Więcej informacji polityka cookies SUM

SUM © 2016-2018

 

 

 

logo sum bottom

ŚLĄSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY w Katowicach
ul. Poniatowskiego 15
40-055 Katowice
tel. 32 208 3600
NIP: 634-000-53-01
REGON: 000289035

Redagowanie i administracja: Centrum Informatyki i Informatyzacji
Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.