Logo BIP Logo projektw EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

Wyniki wyborów uzupełniających
DO RADY WYDZIAŁU FARMACEUTYCZNEGO Z ODDZIAŁEM MEDYCYNY LABORATORYJNEJ W SOSNOWCU
ŚLĄSKIEGO UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO W KATOWICACH
NA KADENCJĘ 2016 - 2020
z grupy nauczycieli akademickich niebędących profesorami
i doktorami habilitowanymi
LISTA WF - 3
przeprowadzonych dnia 25 października 2018 roku

W wyniku przeprowadzonych wyborów uzupełniających do Rady Wydziału Farmaceutycznego z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej w Sosnowcu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach w nauczycieli akademickich niebędących profesorami i doktorami habilitowanymi, zatrudnionych na Wydziale Farmaceutycznym z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej, wybrano w I Turze następujące osoby:

Nazwisko

Imię