Logo BIP Logo projektw EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

 

Uczelnia

Nauka

Biblioteka

Student

Szkoła doktorska

Kandydat

Biznes

Kontakt

En / Ru

Ustawa 2.0

Szukaj

 
 

OGŁOSZENIE 3

Wydziałowa Komisja Wyborcza Wydziału Farmaceutycznego z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej w Sosnowcu
uprzejmie informuje, że zgodnie z kalendarzem wyborczym,

 

dnia 2 marca 2016 roku

w Sali Rady Wydziału Farmaceutycznego z OML – Kampus A przy ul. Jedności 8 w Sosnowcu

na zebraniu wyborczym nowo wybranej Rady Wydziału o godzinie 10.00, podczas Zebrania Wyborczego, po wyborze Dziekana i Prodziekanów, odbędą się wybory przedstawicieli do Senatu z grupy profesorów i doktorów habilitowanych, spośród Kandydatów zgłoszonych przez tę grupę podczas Zebrania Wyborczego (3 mandaty). Zgłoszenia Kandydatów na odpowiednich drukach (dostępnych na stronie www.sum.edu.pl) należy składać podczas zebrania Wyborczego po wyborze Prodziekanów (wymagana  jest pisemna zgoda  Kandydata).


Przewodniczący Wydziałowej Komisji Wyborczej
Wydziału Farmaceutycznego   z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej  w Sosnowcu
Śląskiego Uniwersytetu Medycznego Katowicach
Prof. dr hab. n. biol. Krzysztof  Solarz 

 

image
 

Wydział Lekarski z OLD - Zabrze

Kierunki lekarski i lekarsko-dentystyczny. 43 Katedry i 4 jednostki samodzielne. Tradycja sięgająca 1946 roku. Bogate zaplecze naukowo-badawcze i dydaktyczne.
image
 

Wydział Lekarski - Katowice

Kierunki: lekarski oraz neurobiologia. Wydział to ponad 340 nauczycieli akademickich oraz 40 katedr, 34 kliniki, 18 zakładów i 4 oddziały kliniczne. Na terenie Wydziału znajduje się nowoczesne Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej.
image
 

Wydział Farmaceutyczny

Kierunki: farmacja, analityka medyczna, kosmetologia i biotechnologia. Bogata baza dydaktyczno-naukowa w nowoczesnym kampusie dydaktycznym oraz atrakcyjne zaplecze sportowe.
image
 

Wydział Nauk o Zdrowiu

Powołany w 2001 roku. Kierunki studiów: pielęgniarstwo, położnictwo, fizjoterapia, elektroradiologia, coaching medyczny. Studia doktoranckie i studia podyplomowe. Bogata baza naukowo-dydaktyczna oraz zaplecze sportowe
image
 

Wydział Zdrowia Publicznego

Unikalne kierunki: Zdrowie Publiczne oraz Dietetyk. Istnieje od 2001 roku. Funkcjonuje na bazie 12 jednostek naukowo dydaktycznych. Studia magisterskie i licencjackie.

Fundusze Europejskie

Serwisy internetowe Śląskiego Uniwersytetu Medycznego wykorzystują pliki cookie w zakresie niezbędnym do ich prawidłowego funkcjonowania oraz w celu dostosowywania i poprawiania sposobu ich działania. Więcej informacji polityka cookies SUM

SUM © 2016-2019

 

 

 

logo sum bottom

ŚLĄSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY w Katowicach
ul. Poniatowskiego 15
40-055 Katowice
tel. 32 208 3600
NIP: 634-000-53-01
REGON: 000289035

Redagowanie i administracja: Centrum Informatyki i Informatyzacji
Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.