Komunikat nr 5/2015
z dnia 23.11.2015 r.
Uczelnianej Komisji Wyborczej
Śląskiego Uniwersytetu Medycznego
w Katowicach

Uczelniana Komisja Wyborcza informuje, że w dniach:  20 listopada i 23 listopada 2015r. były przyjmowane zgłoszenia kandydatów na przedstawicieli grup społeczności akademickiej do organów kolegialnych uczelni.

 

  1. Na podstawie złożonych kart zgłoszeniowych Uczelniana Komisja Wyborcza ogłasza listę Kandydatów do II tury wyborów do Uczelnianego Kolegium Elektorów z grupy pracowników niebędących nauczycielami akademickimi
  2. Druga tura wyborów odbędzie się 25 listopada 2015r. w godzinach od 9.00 do 14.00 

      w 6 okręgach wyborczych.


    LISTA KANDYDATÓW DO UCZELNIANEGO KOLEGIUM ELEKTORÓW 
    ŚLĄSKIEGO UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO W KATOWICACH
    z grupy pracowników niebędących nauczycielami akademickimi

 

  1.    Adamska Jolanta
  2.    Balicka Joanna
  3.    Bartkowiak Krystyna
  4.    Bojko Paweł
  5.    Braun Bożena
  6.    Chomik Anna
  7.    Czerniak Jolanta
  8.    Gałka Sabina
  9.    Gil Agnieszka
  10.    Górczyńska Ewa
  11.    Grabowska Teresa
  12.    Grajek Mateusz
  13.    Hanzel Iwona
  14.    Hollek Andrzej
  15.    Jachimczak Maria
  16.    Jarosińska – Helbin Aleksandra
  17.    Jarosiński Łukasz
  18.    Jermakowicz Anna
  19.    Jurczak Teresa
  20.    Kaczmarczyk Maria
  21.    Kalisz Grzegorz
  22.    Kalisz Krystyna
  23.    Karolczyk Malwina
  24.    Kasprzak Mirosława
  25.    Knapek Karolina
  26.    Kopacka Iwona
  27.    Kornylych Bożena
  28.    Kozak Barbara
  29.    Krętosz Aleksandra
  30.    Krukowska Grażyna
  31.    Kruszyński Piotr
  32.    Kwiecień Agata
  33.    Lieber Ewa
  34.    Lieber Piotr
  35.    Majchrzak Edyta
  36.    Maloch Renata
  37.    Michalak Anna
  38.    Mika Wiesława
  39.    Niechciał Marta
  40.    Nieć Joanna
  41.    Noga Krzysztof
  42.    Oterman Anna
  43.    Pieprzyca Małgorzata
  44.    Pilar Aleksandra
  45.    Piper Rafał
  46.    Polańska Dorota
  47.    Prabucka Teresa
  48.    Ramos Elżbieta
  49.    Rusin Joanna
  50.    Siedlaczek Adam
  51.    Sigiel Alicja
  52.    Skowronek Rafał
  53.    Skowronek-Ciołek Olga
  54.    Sośnierz Anna
  55.    Sowa Joanna
  56.    Surma Sylwia
  57.    Władyka Ewa
  58.    Wilczak Anna
  59.    Woźniak Michał
  60.    Wójcik Agata
  61.    Wrońska Anna
  62.    Wszeborowska Mariola
  63.    Zwonik-Majdak Małgorzata

   

[Przesłano przez: Robert D. Wojtyczka]