Logo BIP Logo projekt�w EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

 

Uczelnia

Nauka

Biblioteka

Student

Szkoła doktorska

Doktoraty / Habilitacje

Kandydat / Admission

Biznes

Kontakt

En

Ustawa 2.0

Szukaj

 
 

Na Wydziale Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu studenci kształcą się na 4 kierunkach studiów:
1. Farmacja – jednolite studia magisterskie trwające 11 semestrów,
2. Analityka medyczna – jednolite studia magisterskie trwające 10 semestrów,
3. Biotechnologia medyczna – studia I stopnia trwające 6 semestrów,
4. Biotechnologia medyczna – studia II stopnia trwające 4 semestry,
5. Kosmetologia – studia I stopnia trwające 6 semestrów,
6. Kosmetologia – studia II stopnia trwające 4 semestry.

Kierunki prowadzone na Wydziale posiadają akredytację nadaną przez Państwową Komisję Akredytacyjną (kierunek farmacja, analityka medyczna, kosmetologia i biotechnologia medyczna).

W 2012 roku na Wydziale została przeprowadzona ocena instytucjonalna przez Polską Komisję Akredytacyjną. W wyniku tej oceny Wydział otrzymał ocenę pozytywną.

W roku akademickim 2018/2019 została przeprowadzona kolejna ocena programowa przez Polską Komisję Akredytacyjną, na kierunkach: analityka medyczna i farmacja, w wyniku której Wydział otrzymał ocenę pozytywną. Następna ocena programowa dla ww. kierunków odbędzie się w roku akademickim 2025/2026.

W roku akademickim 2018/2019 została przeprowadzona ocena programowa dla kierunków: kosmetologia I° i II° oraz biotechnologia medyczna I° i II°, w wyniku której Wydział otrzymał ocenę pozytywną.

Na Wydziale Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu zatrudnionych jest 172 nauczycieli akademickich, w tym: 19 profesorów i 42 doktorów habilitacyjnych.

 

 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu
 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu

Kierunki lekarski i lekarsko-dentystyczny. 43 Katedry i 4 jednostki samodzielne. Tradycja sięgająca 1946 roku. Bogate zaplecze naukowo-badawcze i dydaktyczne.
Wydział Nauk Medycznych w Katowicach
 

Wydział Nauk Medycznych w Katowicach

Kierunki: lekarski oraz neurobiologia. Wydział to ponad 340 nauczycieli akademickich oraz 40 katedr, 34 kliniki, 18 zakładów i 4 oddziały kliniczne. Na terenie Wydziału znajduje się nowoczesne Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej.
Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu
 

Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu

Kierunki: farmacja, analityka medyczna, kosmetologia i biotechnologia medyczna. Bogata baza dydaktyczno-naukowa w nowoczesnym kampusie dydaktycznym oraz atrakcyjne zaplecze sportowe.
Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach
 

Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach

Powołany w 2001 roku. Kierunki studiów: pielęgniarstwo, położnictwo, fizjoterapia, elektroradiologia, coaching medyczny. Studia doktoranckie i studia podyplomowe. Bogata baza naukowo-dydaktyczna oraz zaplecze sportowe.
Wydział Nauk o Zdrowiu w Bytomiu
 

Wydział Nauk o Zdrowiu w Bytomiu

Unikalne kierunki: Zdrowie Publiczne oraz Dietetyk. Istnieje od 2001 roku. Funkcjonuje na bazie 12 jednostek naukowo dydaktycznych. Studia magisterskie i licencjackie.

Fundusze Europejskie

Serwisy internetowe Śląskiego Uniwersytetu Medycznego wykorzystują pliki cookie w zakresie niezbędnym do ich prawidłowego funkcjonowania oraz w celu dostosowywania i poprawiania sposobu ich działania. Więcej informacji polityka cookies SUM

Polityka prywatności dla stron internetowych SUM

Deklaracja dostępności

SUM © 2016-2022

 

 

 

logo sum

ŚLĄSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY w Katowicach
ul. Poniatowskiego 15
40-055 Katowice
tel. 32 208 3600
NIP: 634-000-53-01
REGON: 000289035

Redagowanie i administracja: Centrum Informatyki i Informatyzacji
Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.