Dział ds. Pracowniczych i Socjalnych informuje, iż ramach porozumienia zawartego w dniu 11.12.2017 r. pomiędzy firmą OK SYSTEM POLSKA S.A. i Śląskim Uniwersytetem Medycznym w Katowicach można dokonać zakupu karnetu sportowego uprawniającego do korzystania z usług sportowych i rekreacyjnych w różnych obiektach na terenie całego kraju.

Dla kogo: Oferta skierowana jest do pracowników, emerytów i rencistów SUM, a także członków ich rodzin oraz uczestników studiów doktoranckich i studentów SUM.

Zgłoszenie: Nabycie karnetu możliwe będzie w dowolnym czasie trwania Umowy, która została zawarta na czas nieokreślony. Zgłoszenia na kolejny miesiąc przyjmowane są do 15-go dnia bieżącego miesiąca. W przypadku zainteresowania zakupem karnetu niezbędnym jest kontakt z Działem ds. Pracowniczych i Socjalnych (pracownicy, emeryci, renciści SUM oraz członkowie ich rodzin) lub Działem ds. Studiów i Studentów  (doktoranci i studenci).

Płatność:  Zakup karnetu nie podlega dofinansowaniu z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych. Użytkownik pokrywa pełen koszt karnetu we własnym zakresie. Zgodnie z zawartą Umową płatność za karnet za pierwszy miesiąc odpowiednio do wybranej opcji/rodzaju dokonywana będzie indywidualnie przez Użytkownika za pośrednictwem platformy internetowej, natomiast w kolejnych miesiącach płatność będzie pobierana automatycznie. Pobór środków następować będzie do 17-go dnia każdego miesiąca. Rezygnacja z karnetu możliwa jest do 15-go dnia miesiąca poprzedzającego. Za pomocą platformy internetowej Użytkownik jako indywidualny nabywca karnetu może również samodzielnie dokonywać zawieszenia i rezygnacji z karty.

Poniższa tabela przedstawia warunki korzystania z oferty:

Do kogo kierowana oferta:

GOFIT

FIT&MORE

Open

2x w tygodniu

Open

2 x w tygodniu

Pracownik, emeryt/rencista
i członkowie ich rodzin pow. 15 lat

139,00 zł

Uczestnik

studiów doktoranckich

159,00 zł

159,00 zł

Dziecko pracownika do lat 15 – Karnet BASEN OPEN

59,00 zł

Pakiet GoFIT to bogaty pakiet sportowy z pełną propozycją treningów dla aktywnych. Posiada w swojej ofercie blisko 4000 obiektów sportowych dostępnych na terenie całego kraju, m.in. siłownia, basen, fitness oraz dodatkowo 25 dyscyplin sportowych tj: squash, tenis, sztuki walki, ścianka wspinaczkowa, joga, zumba.

FIT&More to unikalny, rozbudowany pakiet sportowo-rekreacyjny dla osób, które lubią spędzać czas aktywnie i różnorodnie. W ramach FIT&More do Twojej dyspozycji oddajemy ponad 4500 obiektów sportowych, w tym 25 dyscyplin sportowych tj: squash, tenis, sztuki walki, ścianka wspinaczkowa, joga, zumba, jak również usługi z zakresu rekreacji i rozrywki, m.in. kręgle, bilard, gokarty.

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt:

Dział ds. Pracowniczych i Socjalnych

telefonicznie pod numerem: (32) 208 35 24 lub mailowo