Logo BIP Logo projektw EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

 

Uczelnia

Nauka

Biblioteka

Student

Szkoła doktorska

Kandydat

Biznes

Kontakt

En / Ru

Ustawa 2.0

Szukaj

Dział ds. Pracowniczych i Socjalnych informuje, iż ramach porozumienia zawartego w dniu 11.12.2017 r. pomiędzy firmą OK SYSTEM POLSKA S.A. i Śląskim Uniwersytetem Medycznym w Katowicach można dokonać zakupu karnetu sportowego uprawniającego do korzystania z usług sportowych i rekreacyjnych w różnych obiektach na terenie całego kraju.

Dla kogo: Oferta skierowana jest do pracowników, emerytów i rencistów SUM, a także członków ich rodzin oraz uczestników studiów doktoranckich i studentów SUM.

Zgłoszenie: Nabycie karnetu możliwe będzie w dowolnym czasie trwania Umowy, która została zawarta na czas nieokreślony. Zgłoszenia na kolejny miesiąc przyjmowane są do 15-go dnia bieżącego miesiąca. W przypadku zainteresowania zakupem karnetu niezbędnym jest kontakt z Działem ds. Pracowniczych i Socjalnych (pracownicy, emeryci, renciści SUM oraz członkowie ich rodzin) lub Działem ds. Studiów i Studentów  (doktoranci i studenci).

Płatność:  Zakup karnetu nie podlega dofinansowaniu z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych. Użytkownik pokrywa pełen koszt karnetu we własnym zakresie. Zgodnie z zawartą Umową płatność za karnet za pierwszy miesiąc odpowiednio do wybranej opcji/rodzaju dokonywana będzie indywidualnie przez Użytkownika za pośrednictwem platformy internetowej, natomiast w kolejnych miesiącach płatność będzie pobierana automatycznie. Pobór środków następować będzie do 17-go dnia każdego miesiąca. Rezygnacja z karnetu możliwa jest do 15-go dnia miesiąca poprzedzającego. Za pomocą platformy internetowej Użytkownik jako indywidualny nabywca karnetu może również samodzielnie dokonywać zawieszenia i rezygnacji z karty.

Poniższa tabela przedstawia warunki korzystania z oferty:

Do kogo kierowana oferta:

GOFIT

FIT&MORE

Open

2x w tygodniu

Open

2 x w tygodniu

Pracownik, emeryt/rencista
i członkowie ich rodzin pow. 15 lat

139,00 zł

109,00 zł

149,00 zł

119,00 zł

Uczestnik

studiów doktoranckich

149,00 zł

109,00 zł

159,00 zł

119,00 zł

Student

149,00 zł

109,00 zł

159,00 zł

119,00 zł

Dziecko pracownika do lat 15 – Karnet BASEN OPEN

59,00 zł

Pakiet GoFIT to bogaty pakiet sportowy z pełną propozycją treningów dla aktywnych. Posiada w swojej ofercie blisko 4000 obiektów sportowych dostępnych na terenie całego kraju, m.in. siłownia, basen, fitness oraz dodatkowo 25 dyscyplin sportowych tj: squash, tenis, sztuki walki, ścianka wspinaczkowa, joga, zumba.

FIT&More to unikalny, rozbudowany pakiet sportowo-rekreacyjny dla osób, które lubią spędzać czas aktywnie i różnorodnie. W ramach FIT&More do Twojej dyspozycji oddajemy ponad 4500 obiektów sportowych, w tym 25 dyscyplin sportowych tj: squash, tenis, sztuki walki, ścianka wspinaczkowa, joga, zumba, jak również usługi z zakresu rekreacji i rozrywki, m.in. kręgle, bilard, gokarty.

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt:

Dział ds. Pracowniczych i Socjalnych

telefonicznie pod numerem: (32) 208 35 24 lub mailowo
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dział ds. Studiów i Studentów

telefonicznie pod numerem:   
(32) 208 35 07
lub mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
(32) 364 10 11 lub mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu
 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu

Kierunki lekarski i lekarsko-dentystyczny. 43 Katedry i 4 jednostki samodzielne. Tradycja sięgająca 1946 roku. Bogate zaplecze naukowo-badawcze i dydaktyczne.
Wydział Nauk Medycznych w Katowicach
 

Wydział Nauk Medycznych w Katowicach

Kierunki: lekarski oraz neurobiologia. Wydział to ponad 340 nauczycieli akademickich oraz 40 katedr, 34 kliniki, 18 zakładów i 4 oddziały kliniczne. Na terenie Wydziału znajduje się nowoczesne Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej.
Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu
 

Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu

Kierunki: farmacja, analityka medyczna, kosmetologia i biotechnologia medyczna. Bogata baza dydaktyczno-naukowa w nowoczesnym kampusie dydaktycznym oraz atrakcyjne zaplecze sportowe.
Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach
 

Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach

Powołany w 2001 roku. Kierunki studiów: pielęgniarstwo, położnictwo, fizjoterapia, elektroradiologia, coaching medyczny. Studia doktoranckie i studia podyplomowe. Bogata baza naukowo-dydaktyczna oraz zaplecze sportowe
Wydział Nauk o Zdrowiu w Bytomiu
 

Wydział Nauk o Zdrowiu w Bytomiu

Unikalne kierunki: Zdrowie Publiczne oraz Dietetyk. Istnieje od 2001 roku. Funkcjonuje na bazie 12 jednostek naukowo dydaktycznych. Studia magisterskie i licencjackie.

Fundusze Europejskie

Serwisy internetowe Śląskiego Uniwersytetu Medycznego wykorzystują pliki cookie w zakresie niezbędnym do ich prawidłowego funkcjonowania oraz w celu dostosowywania i poprawiania sposobu ich działania. Więcej informacji polityka cookies SUM

Deklaracja dostępności

SUM © 2016-2020

 

 

 

logo sum

ŚLĄSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY w Katowicach
ul. Poniatowskiego 15
40-055 Katowice
tel. 32 208 3600
NIP: 634-000-53-01
REGON: 000289035

Redagowanie i administracja: Centrum Informatyki i Informatyzacji
Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.