Logo BIP Logo projekt�w EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

 

Uczelnia

Nauka

Biblioteka

Student

Szkoła doktorska

Doktoraty / Habilitacje

Kandydat / Admission

Biznes

Kontakt

En

Ustawa 2.0

Szukaj

Uprzejmie informujemy, iż ogłoszenia wyłączone ze stosowania ustawy "Prawo zamówień publicznych", w tym zamówienia wyłączone na podst. art. 11 ust. 1 pkt 3 i art. 11 ust. 5 pkt 1) są obecnie zamieszczane w Biuletynie Informacji Publicznej SUM - https://bip.sum.edu.pl/artykuly/169/zamowienia-bez-stosowania-ustawy-pzp

Opis zadania

W ramach projektu planuje się rekrutację łącznie 6000 badanych. Każdy student/doktorant zobowiązany jest do wprowadzenie kwestionariuszy do bazy danych.
Zadanie będzie realizowane w Katedrze i Zakładzie Epidemiologii Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach pod nadzorem Kierownika Projektu – prof. dr hab. Jana E. Zejdy lub osoby upoważnionej przez Kierownika.
W ramach naboru przewiduje się zaangażowanie 6 studentów Wydziału Nauk Medycznych w Katowicach lub Wydziału Nauk o Zdrowiu w Katowicach lub doktorantów Studium Doktoranckiego/Szkoły Doktorskiej na okres trwania projektu.1

 

POBIERZ PLIKI:

Ogłoszenie
Formularz zgłoszeniowy
Wzór umowy

 

 

Opis zadania

W ramach projektu planuje się rekrutację łącznie 6000 badanych. Każdy student/doktorant zobowiązany jest do przeprowadzenia wywiadów kwestionariuszowych, w tym także do zebrania podpisów na dokumentach potwierdzających zgodę badanego na udział w projekcie.

Zadanie będzie realizowane w Katedrze i Zakładzie Epidemiologii Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach we współpracy z Kierownikiem Projektu – prof. dr hab. Janem E. Zejdą lub osobą upoważnioną przez Kierownika.

W ramach naboru przewiduje się zaangażowanie min. 12 studentów (maksymalnie 40) Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach lub doktorantów Studium Doktoranckiego/Szkoły Doktorskiej na okres trwania projektu.

 

 

POBIERZ PLIKI:

Ogłoszenie
Formularz zgłoszeniowy
Wzór umowy

 

 

 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu
 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu

Kierunki lekarski i lekarsko-dentystyczny. 43 Katedry i 4 jednostki samodzielne. Tradycja sięgająca 1946 roku. Bogate zaplecze naukowo-badawcze i dydaktyczne
Wydział Nauk Medycznych w Katowicach
 

Wydział Nauk Medycznych w Katowicach

Kierunki: lekarski oraz neurobiologia. Wydział to ponad 340 nauczycieli akademickich oraz 40 katedr, 34 kliniki, 18 zakładów i 4 oddziały kliniczne. Na terenie Wydziału znajduje się nowoczesne Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej.
Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu
 

Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu

Kierunki: farmacja, analityka medyczna, kosmetologia i biotechnologia medyczna. Bogata baza dydaktyczno-naukowa w nowoczesnym kampusie dydaktycznym oraz atrakcyjne zaplecze sportowe.
Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach
 

Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach

Powołany w 2001 roku. Kierunki studiów: pielęgniarstwo, położnictwo, fizjoterapia, elektroradiologia, coaching medyczny. Studia doktoranckie i studia podyplomowe. Bogata baza naukowo-dydaktyczna oraz zaplecze sportowe.
Wydział Zdrowia Publicznego w Bytomiu
 

"Wydział Zdrowia Publicznego w Bytomiu

Unikalne kierunki: Zdrowie Publiczne oraz Dietetyk. Istnieje od 2001 roku. Funkcjonuje na bazie 12 jednostek naukowo dydaktycznych. Studia magisterskie i licencjackie.

Fundusze Europejskie

Serwisy internetowe Śląskiego Uniwersytetu Medycznego wykorzystują pliki cookie w zakresie niezbędnym do ich prawidłowego funkcjonowania oraz w celu dostosowywania i poprawiania sposobu ich działania. Więcej informacji polityka cookies SUM

Polityka prywatności dla stron internetowych SUM

Deklaracja dostępności

SUM © 2016-2023

 

 

 

logo sum

ŚLĄSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY w Katowicach
ul. Poniatowskiego 15
40-055 Katowice
tel. 32 208 3600
NIP: 634-000-53-01
REGON: 000289035

Redagowanie i administracja: Centrum Informatyki i Informatyzacji
Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.