DS w Zabrzu 

INFORMACJA DOT. DOMÓW STUDENTA WYDZIAŁU LEKARSKIEGO ZODDZIAŁEM LEKARSKO-DENTYSTYCZNYM W ZABRZU ŚLĄSKIEGO UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO

Dom Studenta nr 1 (tel. (32) 275-50-37) usytuowany jest  na terenie kampusu uczelni w Zabrzu-Rokitnicy przy ul. Jordana 19. Znajduje się w nim 89 pokoi z dostępem do internetu  pogrupowanych w 39 segmentów. W segmencie znajdują się 2 lub 3 pokoje oraz węzeł sanitarny. Kuchnie są ogólnodostępne, po 2 na każdym piętrze. W DS. nr 1 mieszkają studenci medycyny, stomatologii /w tym studiujący w języku angielskim/ oraz ratownictwa medycznego Wydziału Lekarskiego w Zabrzu a także zdrowia publicznego i dietetyki Wydziału Zdrowia Publicznego w Bytomiu. W DS. znajdują się 2 pralnie , 4 pokoje cichej nauki, sala TV.

W budynku DS. znajdują się ponadto Studium Języków Obcych oraz Studium Wychowania Fizycznego/Zakład Adoptowanej Aktywności Fizycznej i Sportu/.

Dom Studenta nr 3 (tel. (32) 271-35-37) w Zabrzu mieści się przy ul. M. Curie-Skłodowskiej 42.Posiada 81 pokoi z dostępem do internetu. Na każdym korytarzu znajdują się 2 węzły sanitarne i 2  kuchnie ogólnodostępne.

W  DS. nr 3 znajduje się sala PEAN służąca studentom naszej uczelni do organizacji różnego rodzaju imprez oraz sala do ćwiczeń muzycznych.

Dom Studenta nr 5 (tel. (32) 271-49-59) w Zabrzu mieści się przy ul. M. Curie-Skłodowskiej 44.Posiada 80 pokoi z dostępem do Internetu.  Na każdym korytarzu znajdują się 2 węzły sanitarne i 2  kuchnie ogólnodostępne.

 


W DS. nr 5 usytuowana jest siłownia.

W Domach Studenckich Wydziału Lekarskiego w Zabrzu / DS nr 1,DS nr 3 i DS nr 5/ prowadzone są pokoje gościnne w miarę wolnych miejsc.

W pobliżu DS. nr 3 i DS. nr 5 znajduje się m.in. Śląskie Centrum Chorób Serca, Multikino oraz Dom Muzyki i Tańca.

 

POBIERZ PLIKI:

 Wniosek o DS 19/20 dla WLZ WZP

 

dokument pdf Regulamin wypożyczenia sali PEAN 1

dokument pdf Regulamin wypożyczenia sali PEAN 2

dokument pdf Regulamin wypożyczenia sali PEAN 3

dokument pdf Protokół zdawczo-odbiorczy

dokument pdf Prośba o wypożyczenie sali PEAN