Logo BIP Logo projektw EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

 

Uczelnia

Nauka

Biblioteka

Student

Szkoła doktorska

Kandydat

Biznes

Kontakt

En / Ru

Ustawa 2.0

Szukaj

 
 

DS w Zabrzu 

INFORMACJA DOT. DOMÓW STUDENTA WYDZIAŁU LEKARSKIEGO ZODDZIAŁEM LEKARSKO-DENTYSTYCZNYM W ZABRZU ŚLĄSKIEGO UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO

Dom Studenta nr 1 (tel. (32) 275-50-37) usytuowany jest  na terenie kampusu uczelni w Zabrzu-Rokitnicy przy ul. Jordana 19. Znajduje się w nim 89 pokoi z dostępem do internetu  pogrupowanych w 39 segmentów. W segmencie znajdują się 2 lub 3 pokoje oraz węzeł sanitarny. Kuchnie są ogólnodostępne, po 2 na każdym piętrze. W DS. nr 1 mieszkają studenci medycyny, stomatologii /w tym studiujący w języku angielskim/ oraz ratownictwa medycznego Wydziału Lekarskiego w Zabrzu a także zdrowia publicznego i dietetyki Wydziału Zdrowia Publicznego w Bytomiu. W DS. znajdują się 2 pralnie , 4 pokoje cichej nauki, sala TV.

W budynku DS. znajdują się ponadto Studium Języków Obcych oraz Studium Wychowania Fizycznego/Zakład Adoptowanej Aktywności Fizycznej i Sportu/.

Dom Studenta nr 3 (tel. (32) 271-35-37) w Zabrzu mieści się przy ul. M. Curie-Skłodowskiej 42.Posiada 81 pokoi z dostępem do internetu. Na każdym korytarzu znajdują się 2 węzły sanitarne i 2  kuchnie ogólnodostępne.

W  DS. nr 3 znajduje się sala PEAN służąca studentom naszej uczelni do organizacji różnego rodzaju imprez oraz sala do ćwiczeń muzycznych.

Dom Studenta nr 5 (tel. (32) 271-49-59) w Zabrzu mieści się przy ul. M. Curie-Skłodowskiej 44.Posiada 80 pokoi z dostępem do Internetu.  Na każdym korytarzu znajdują się 2 węzły sanitarne i 2  kuchnie ogólnodostępne.

 


W DS. nr 5 usytuowana jest siłownia.

W Domach Studenckich Wydziału Lekarskiego w Zabrzu / DS nr 1,DS nr 3 i DS nr 5/ prowadzone są pokoje gościnne w miarę wolnych miejsc.

W pobliżu DS. nr 3 i DS. nr 5 znajduje się m.in. Śląskie Centrum Chorób Serca, Multikino oraz Dom Muzyki i Tańca.

 

POBIERZ PLIKI:

 Wniosek o DS 19/20 dla WLZ WZP

 

dokument pdf Regulamin wypożyczenia sali PEAN 1

dokument pdf Regulamin wypożyczenia sali PEAN 2

dokument pdf Regulamin wypożyczenia sali PEAN 3

dokument pdf Protokół zdawczo-odbiorczy

dokument pdf Prośba o wypożyczenie sali PEAN

 

 

 

 

image
 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu

Kierunki lekarski i lekarsko-dentystyczny. 43 Katedry i 4 jednostki samodzielne. Tradycja sięgająca 1946 roku. Bogate zaplecze naukowo-badawcze i dydaktyczne.
image
 

Wydział Nauk Medycznych w Katowicach

Kierunki: lekarski oraz neurobiologia. Wydział to ponad 340 nauczycieli akademickich oraz 40 katedr, 34 kliniki, 18 zakładów i 4 oddziały kliniczne. Na terenie Wydziału znajduje się nowoczesne Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej.
image
 

Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu

Kierunki: farmacja, analityka medyczna, kosmetologia i biotechnologia. Bogata baza dydaktyczno-naukowa w nowoczesnym kampusie dydaktycznym oraz atrakcyjne zaplecze sportowe.
image
 

Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach

Powołany w 2001 roku. Kierunki studiów: pielęgniarstwo, położnictwo, fizjoterapia, elektroradiologia, coaching medyczny. Studia doktoranckie i studia podyplomowe. Bogata baza naukowo-dydaktyczna oraz zaplecze sportowe
image
 

Wydział Nauk o Zdrowiu w Bytomiu

Unikalne kierunki: Zdrowie Publiczne oraz Dietetyk. Istnieje od 2001 roku. Funkcjonuje na bazie 12 jednostek naukowo dydaktycznych. Studia magisterskie i licencjackie.

Fundusze Europejskie

Serwisy internetowe Śląskiego Uniwersytetu Medycznego wykorzystują pliki cookie w zakresie niezbędnym do ich prawidłowego funkcjonowania oraz w celu dostosowywania i poprawiania sposobu ich działania. Więcej informacji polityka cookies SUM

Deklaracja dostępności

SUM © 2016-2019

 

 

 

logo sum

ŚLĄSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY w Katowicach
ul. Poniatowskiego 15
40-055 Katowice
tel. 32 208 3600
NIP: 634-000-53-01
REGON: 000289035

Redagowanie i administracja: Centrum Informatyki i Informatyzacji
Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.