images/s5_velocity/top_image.jpg

Zobacz Pokaż wszystkie

CDiSM
Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej
Dydaktyka oparta o najnowocześniejsze technologie. Dowiedz się więcej na stronie http://cdism.sum.edu.pl
Dział Nauki i Współpracy Międzynarodowej
Wejdź
Kształcenie Podyplomowe
Wejdź
Annales
Annales Academiae Medicae Silesiensis
(eISSN 1734-025X)
CAS, Index Copernicus (ICV 2014: 63,58, ocena znormalizowana 6,45), Polska Bibliografia Lekarska i Polish Scientific Journals Database, Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego: 8 pkt.
Opiekunowie

OPIEKUNOWIE  PRAKTYK ZAWODOWYCH
W ROKU AKADEMICKIM   2017/2018

ANALITYKA MEDYCZNA – jednolite studia magisterskie

(wakacyjna praktyka zawodowa)

• III – Dr n. med. Agata Kabała - Dzik
  • IV – Dr hab. n. med. Aleksandra Mielczarek – Palacz
  • V – Dr n. med. Agnieszka Jura - Półtorak

FARMACJA – jednolite studia magisterskie

(wakacyjna praktyka zawodowa)

• III – Dr n. farm.  Joanna Wawszczyk
  • IV – mgr farm. Ewa Waluga

BIOTECHNOLOGIA MEDYCZNA – studia pierwszego stopnia

(praktyka zawodowa wakacyjna)

• II – Dr n. przyr. Tomasz Loch

BIOTECHNOLOGIA MEDYCZNA – studia drugiego stopnia

(praktyka zawodowa wakacyjna)

• I – Dr n. med. Dariusz Kuśmierz

KOSMETOLOGIA – studia pierwszego stopnia

• I – Dr n. med. Anna Deda - (160 godzin, 7 pkt ECTS - wakacyjna praktyka zawodowa);
  • II – Dr n. med. Agnieszka Garncarczyk  (III semestr – 80 godzin, IV semestr -  80 godzin. Razem 160 h, 7 ECTS, praktyka zawodowa w trakcie trwania roku akademickiego);
  • III – Dr n. med. Magdalena Jurzak  (VI semestr - 160 godzin, 7 ECTS – praktyka zawodowa w trakcie trwania roku akademickiego).

[Przesłano przez: Anna Sośnierz]

SUM © 2016-2018