images/s5_velocity/top_image.jpg

Zobacz Pokaż wszystkie

CDiSM
Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej
Dydaktyka oparta o najnowocześniejsze technologie. Dowiedz się więcej na stronie http://cdism.sum.edu.pl
Dział Nauki i Współpracy Międzynarodowej
Wejdź
Kształcenie Podyplomowe
Wejdź
Annales
Annales Academiae Medicae Silesiensis
(eISSN 1734-025X)
CAS, Index Copernicus (ICV 2014: 63,58, ocena znormalizowana 6,45), Polska Bibliografia Lekarska i Polish Scientific Journals Database, Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego: 8 pkt.

UWAGA STUDENCI !

Dziekanat przypomina o obowiązujących  terminach składania wniosków  dotyczących przyznania stypendiów  na rok akademicki 2015/2016.

Osoby przyjęte na I – rok studiów w roku akademickim 2015/2016 składają wnioski w terminie do 30 września br.

Studenci pozostałych lat studiów składają wnioski w terminie do 15 września br.

Wnioski należy złożyć kompletne w Dziekanacie, pokój nr 8 (telefon 032/364-11-31, 032/364-11-32)

W/w  terminy dotyczą niżej  wymienionych stypendiów.

- stypendium socjalne

- stypendium socjalne w zwiększonej wysokości

- stypendium specjalne dla osób niepełnosprawnych

- stypendium Ministra – (termin składania wniosków do 20 września br).

Wnioski wraz z wymaganymi załącznikami dostępne są na stronie internetowej SUM Katowice  w zakładce:  (student-organizacje studenckie - pomoc materialna).

UWAGA STUDENCI - !!! – Dziekanat uprzejmie informuje, że w dniu 28 września br. tj.  (poniedziałek), dział stypendialny w Dziekanacie będzie nieczynny.

[Przesłano przez: Barbara Katarzyńska]

SUM © 2016-2018