Logo BIP Logo projektw EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

 

Uczelnia

Nauka

Biblioteka

Student

Kandydat

Biznes

Kontakt

En / Ru

Ustawa 2.0

Szukaj

 
 
Inauguracja

DZIEKAN
WYDZIAŁU ZDROWIA PUBLICZNEGO W BYTOMIU
ŚLĄSKIEGO UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO W KATOWICACH

zaprasza na spotkanie inauguracyjno – organizacyjne dla wszystkich studentów I roku, które odbędzie się o godzinie 9:00 w AULI budynku Wydziału Zdrowia Publicznego w Bytomiu (ul. Piekarska 18) w następujących dniach:

  • 1 października 2018 r. (poniedziałek) dla studentów studiów stacjonarnych I i II stopnia,
  • 6 października 2018 r. (sobota) dla studentów studiów stacjonarnych (piątek-sobota) oraz studiów niestacjonarnych I i II stopnia.

 

UWAGA !!!!!!

W dniu 6 października 2018 r. (sobota) po zakończonym spotkaniu (w tej samej AULI) odbędzie się obowiązkowe szkolenie z BHP dla studentów I roku studiów stacjonarnych (piątek-sobota) i niestacjonarnych I i II stopnia.

Nieobecność podczas szkolenia będzie skutkowała brakiem zaliczenia.


[Przesłano przez: Marta Niechciał]

 

image
 

Wydział Lekarski z OLD - Zabrze

Kierunki lekarski i lekarsko-dentystyczny. 43 Katedry i 4 jednostki samodzielne. Tradycja sięgająca 1946 roku. Bogate zaplecze naukowo-badawcze i dydaktyczne.
image
 

Wydział Lekarski - Katowice

Kierunki: lekarski oraz neurobiologia. Wydział to ponad 340 nauczycieli akademickich oraz 40 katedr, 34 kliniki, 18 zakładów i 4 oddziały kliniczne. Na terenie Wydziału znajduje się nowoczesne Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej.
image
 

Wydział Farmaceutyczny

Kierunki: farmacja, analityka medyczna, kosmetologia i biotechnologia. Bogata baza dydaktyczno-naukowa w nowoczesnym kampusie dydaktycznym oraz atrakcyjne zaplecze sportowe.
image
 

Wydział Nauk o Zdrowiu

Powołany w 2001 roku. Kierunki studiów: pielęgniarstwo, położnictwo, fizjoterapia, elektroradiologia, coaching medyczny. Studia doktoranckie i studia podyplomowe. Bogata baza naukowo-dydaktyczna oraz zaplecze sportowe
image
 

Wydział Zdrowia Publicznego

Unikalne kierunki: Zdrowie Publiczne oraz Dietetyk. Istnieje od 2001 roku. Funkcjonuje na bazie 12 jednostek naukowo dydaktycznych. Studia magisterskie i licencjackie.

Fundusze Europejskie

Serwisy internetowe Śląskiego Uniwersytetu Medycznego wykorzystują pliki cookie w zakresie niezbędnym do ich prawidłowego funkcjonowania oraz w celu dostosowywania i poprawiania sposobu ich działania. Więcej informacji polityka cookies SUM

SUM © 2016-2019

 

 

 

logo sum bottom

ŚLĄSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY w Katowicach
ul. Poniatowskiego 15
40-055 Katowice
tel. 32 208 3600
NIP: 634-000-53-01
REGON: 000289035

Redagowanie i administracja: Centrum Informatyki i Informatyzacji
Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.