Inauguracja

DZIEKAN
WYDZIAŁU ZDROWIA PUBLICZNEGO W BYTOMIU
ŚLĄSKIEGO UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO W KATOWICACH

zaprasza na spotkanie inauguracyjno – organizacyjne dla wszystkich studentów I roku, które odbędzie się o godzinie 9:00 w AULI budynku Wydziału Zdrowia Publicznego w Bytomiu (ul. Piekarska 18) w następujących dniach:

• 1 października 2018 r. (poniedziałek) dla studentów studiów stacjonarnych I i II stopnia,
  • 6 października 2018 r. (sobota) dla studentów studiów stacjonarnych (piątek-sobota) oraz studiów niestacjonarnych I i II stopnia.

UWAGA !!!!!!

W dniu 6 października 2018 r. (sobota) po zakończonym spotkaniu (w tej samej AULI) odbędzie się obowiązkowe szkolenie z BHP dla studentów I roku studiów stacjonarnych (piątek-sobota) i niestacjonarnych I i II stopnia.

Nieobecność podczas szkolenia będzie skutkowała brakiem zaliczenia.

[Przesłano przez: Marta Niechciał]

SUM © 2016-2018