NCK 2018

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informuję, że w dniach 14-17.06.2018 r. odbędzie się IV Międzynarodowa i IX Interdyscyplinarna Ogólnopolska Konferencja Natura-Człowiek-Kultura (NCK2018).
Szczegółowe informacje na temat konferencji dostępne są na stronie internetowej: www.nck2018.up.krakow.pl , natomiast wszelkie pytania można kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

[Przesłano przez: Katarzyna Stojka]

SUM © 2016-2018