Logo BIP Logo projektw EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

 

Uczelnia

Nauka

Biblioteka

Student

Kandydat

Biznes

Kontakt

En / Ru

Ustawa 2.0

Szukaj

 
 

 

Zapraszamy na kolejny nabór na bezpłatne szkolenie BLS dla studentów studiów stacjonarnych SUM na kierunkach położnictwo i pielęgniarstwo.

Formularz zgłoszeniowy jest dostępny do 13 lutego włącznie na stronie: http://cdism.sum.edu.pl/podstrony-projektu-power/szkolenia-i-konferencje/.

Zgodnie z nowym Regulaminem, dostępnym na stronie internetowej SUM (http://sum.edu.pl/uchwaly-i-zarzadzenia-sum?act=show&idp=1474), obowiązującym od 1 stycznia 2017 – w szkoleniach mogą wziąć udział nie tylko studenci ostatniego roku, ale także dodatkowo przedostatniego roku ( 2 roku pielęgniarstwa i położnictwa I stopnia oraz 1 roku pielęgniarstwa i położnictwa II stopnia). Dla Państwa wygody, w ramach nowego naboru nie będzie trzeba już załączać skanu zaświadczenia o średniej ocen. Wystarczy wpisać średnią z roku akademickiego 2015/2016 w formularzu (zgodnie z danymi z eHMS: https://estudent.sum.edu.pl/).

Zapraszamy do udziału!


[Przesłano przez: Tatiana Żurawska]

 

 

image
 

Wydział Lekarski z OLD - Zabrze

Kierunki lekarski i lekarsko-dentystyczny. 43 Katedry i 4 jednostki samodzielne. Tradycja sięgająca 1946 roku. Bogate zaplecze naukowo-badawcze i dydaktyczne.
image
 

Wydział Lekarski - Katowice

Kierunki: lekarski oraz neurobiologia. Wydział to ponad 340 nauczycieli akademickich oraz 40 katedr, 34 kliniki, 18 zakładów i 4 oddziały kliniczne. Na terenie Wydziału znajduje się nowoczesne Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej.
image
 

Wydział Farmaceutyczny

Kierunki: farmacja, analityka medyczna, kosmetologia i biotechnologia. Bogata baza dydaktyczno-naukowa w nowoczesnym kampusie dydaktycznym oraz atrakcyjne zaplecze sportowe.
image
 

Wydział Nauk o Zdrowiu

Powołany w 2001 roku. Kierunki studiów: pielęgniarstwo, położnictwo, fizjoterapia, elektroradiologia, coaching medyczny. Studia doktoranckie i studia podyplomowe. Bogata baza naukowo-dydaktyczna oraz zaplecze sportowe
image
 

Wydział Zdrowia Publicznego

Unikalne kierunki: Zdrowie Publiczne oraz Dietetyk. Istnieje od 2001 roku. Funkcjonuje na bazie 12 jednostek naukowo dydaktycznych. Studia magisterskie i licencjackie.

Fundusze Europejskie

Serwisy internetowe Śląskiego Uniwersytetu Medycznego wykorzystują pliki cookie w zakresie niezbędnym do ich prawidłowego funkcjonowania oraz w celu dostosowywania i poprawiania sposobu ich działania. Więcej informacji polityka cookies SUM

SUM © 2016-2019

 

 

 

logo sum bottom

ŚLĄSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY w Katowicach
ul. Poniatowskiego 15
40-055 Katowice
tel. 32 208 3600
NIP: 634-000-53-01
REGON: 000289035

Redagowanie i administracja: Centrum Informatyki i Informatyzacji
Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.