Logo BIP Logo projektw EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

 

Uczelnia

Nauka

Biblioteka

Student

Kandydat

Biznes

Kontakt

En / Ru

Ustawa 2.0

Szukaj

 
 

 

Studenci
Wydziału Nauk o Zdrowiu w Katowicach,

W nawiązaniu do pisma otrzymanego od Pana prof. dr hab. n. med. Jana Duławy, Prorektora ds. Nauki SUM, uprzejmie informuję, że Zarząd Polskiego Towarzystwa Medycyny i Techniki Hiperbarycznej (PTMiTH) ustanowił stypendium naukowe im. Antoniego Dębskiego.
Stypendium jest indywidualną nagrodą pieniężną przyznawaną corocznie w drodze konkursu młodym pracownikom nauki (nie starszym niż 35 lat) oraz studentom za osiągnięcia w dziedzinach:
- nauk fizycznych, chemicznych, o ziemi i środowisku, biologicznych, przyrodniczych, inżynieryjnych i technicznych, medycznych, o zdrowiu, humanistycznych oraz społecznych.Wysokość stypendium to kwota 3000 zł wypłacana laureatowi jednorazowo w ciągu miesiąca od ogłoszenia wyników konkursu. Wyniki konkursu są ogłaszane podczas inauguracji dorocznej konferencji naukowej, która jest planowana na drugą połowę listopada tego roku. Szczegóły organizacyjne w tym zakresie dla uczestników konkursu zostaną przekazane w odrębnym trybie.

Zgłoszenia kandydatów do konkursu odbywają się w formie za pomocą poczty elektronicznej i tradycyjnej. Szczegóły trybu i warunków zgłoszeń znajdują się w załączonym Regulaminie Stypendium Naukowego, który jest dostępny również na stronie PTMiTH.

W przypadku chęci uczestnictwa w konkursie, uprzejmie proszę (zgodnie z § 2 Rozdział III Regulaminu) o przesłanie do Działu ds. Nauk i Współpracy Międzynarodowej do dnia 14 września 2016 roku zgłoszenia kandydata obejmującego:
1. Nazwę instytucji zgłaszającej lub Imię i Nazwisko opiekuna naukowego lub osoby upoważnionej do reprezentowania instytucji zgłaszającej;
2. Imię i Nazwisko kandydata;
3. Datę urodzenia kandydata;
4. Numer Identyfikacji Podatkowej kandydata;
5. Nazwa i adres właściwego dla kandydata urzędu skarbowego;
6. Obszar działalności;
7. Uzasadnienie zgłoszenia wraz z oceną opisową opiekuna naukowego lub osoby upoważnionej do reprezentowania instytucji zgłaszającej;
8. Adres poczty elektronicznej i tradycyjnej kandydata;
9. Adres poczty elektronicznej i tradycyjnej zgłaszającego;
10. Oświadczenie o zgodzie na udział w konkursie, zgodnie z niniejszym Regulaminem.
Ponadto nadmienia się, iż przy ocenie merytorycznej wniosków brane będą pod uwagę (zgodnie z § 3 ust. 4 Regulaminu):
° dotychczasowe osiągnięcia kandydata,
° wartość poznawcza publikacji (jeśli nadesłano opracowanie),
° znaczenie przedstawionych wyników dla nauki / dydaktyki / praktyki (jeśli nadesłano opracowanie),
° ocena opisowa opiekuna naukowego lub osoby upoważnionej do reprezentowania instytucji zgłaszającej,
° uzasadnienie zgłoszenia.
W przypadku dodatkowych pytań proszę o kontakt z Panią Aleksandrą Tomanek pod nr tel. 32 208 3531 lub adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Z poważaniem
Dr hab. n. med. Grażyna Markiewicz-Łoskot
Prodziekan Wydziału Nauk o Zdrowiu w Katowicach

 

 

[Przesłano przez: Karolina Gołosz]

 

 

image
 

Wydział Lekarski z OLD - Zabrze

Kierunki lekarski i lekarsko-dentystyczny. 43 Katedry i 4 jednostki samodzielne. Tradycja sięgająca 1946 roku. Bogate zaplecze naukowo-badawcze i dydaktyczne.
image
 

Wydział Lekarski - Katowice

Kierunki: lekarski oraz neurobiologia. Wydział to ponad 340 nauczycieli akademickich oraz 40 katedr, 34 kliniki, 18 zakładów i 4 oddziały kliniczne. Na terenie Wydziału znajduje się nowoczesne Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej.
image
 

Wydział Farmaceutyczny

Kierunki: farmacja, analityka medyczna, kosmetologia i biotechnologia. Bogata baza dydaktyczno-naukowa w nowoczesnym kampusie dydaktycznym oraz atrakcyjne zaplecze sportowe.
image
 

Wydział Nauk o Zdrowiu

Powołany w 2001 roku. Kierunki studiów: pielęgniarstwo, położnictwo, fizjoterapia, elektroradiologia, coaching medyczny. Studia doktoranckie i studia podyplomowe. Bogata baza naukowo-dydaktyczna oraz zaplecze sportowe
image
 

Wydział Zdrowia Publicznego

Unikalne kierunki: Zdrowie Publiczne oraz Dietetyk. Istnieje od 2001 roku. Funkcjonuje na bazie 12 jednostek naukowo dydaktycznych. Studia magisterskie i licencjackie.

Fundusze Europejskie

Serwisy internetowe Śląskiego Uniwersytetu Medycznego wykorzystują pliki cookie w zakresie niezbędnym do ich prawidłowego funkcjonowania oraz w celu dostosowywania i poprawiania sposobu ich działania. Więcej informacji polityka cookies SUM

SUM © 2016-2019

 

 

 

logo sum bottom

ŚLĄSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY w Katowicach
ul. Poniatowskiego 15
40-055 Katowice
tel. 32 208 3600
NIP: 634-000-53-01
REGON: 000289035

Redagowanie i administracja: Centrum Informatyki i Informatyzacji
Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.